Vilniuje rengiamos pasaulio kalnų dviratininkų pirmenybės

Jau šį sekmadienį pirmą kartą Lietuvos sporto istorijoje prasidės pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais pirmenybės. Jos vyks Vilniuje, rugpjūčio 20-26 dienomis. Dėl čempionų titulo pajėgiausi pasaulio orientacininkai su dviračiais varžysis sostinės apylinkių miškuose. Dviračių entuziastai šį renginį laiko metų įvykiu.

Sekmadienį, 16:30 val. Vilniaus rotušėje organizuojama iškilminga atidarymo ceremonija. Į šią šventę kviečiami ir visi miestiečiai - joje bus galima sudalyvauti vyksiančioje eisenoje ir pajusti grandiozinių varžybų atmosferą. Kovos dėl medalių prasidės pirmadienį.

Lietuva šiose varžybose turės nemažai talentingų atstovų. Iš viso Lietuvos rinktinėje pasirodys 23 sportininkai. 11 iš jų savo važiavimo kalnų dviračiais ir orientavimosi sugebėjimus demonstruos jaunimo (iki 20 m.) varžybose.

Varžybose turėtų pasirodyti net 249 dviratininkai iš 26 pasaulio valstybių. Įnirtingos kovos vyks Vilniaus senamiestyje (sprintas), Verkių regioniniame parke (ilgoji distancija), Antakalnio Sapieginės miške (vidutinė distancija) bei Salotės, Pasakų ir Griovių parkų miškuose (bendro starto trasos ir estafetės).

Praėjusiais metais pasaulio taurės finalinis etapas vyko Kaune. Tos varžybos buvo gera repeticija varžybų Vilniuje organizatoriams. Prieš kelias savaites iš Prancūzijos grįžo Lietuvos rinktinė, parodžiusi itin aukštus rezultatus Senojo žemyno pirmenybėse. Lietuvos moterų komanda šiose varžybose tapo Europos vicečempionėmis, o jaunimo kategorijoje, trijų lietuvaičių komanda namo parsivežė bronzos medalius.

Rugpjūčio 26 dieną, 10:30 - 12:30 val. varžybas tiesiogiai iš sostinės senamiesčio transliuos Viasat Sport Baltic televizijos kanalas.

Varžybų žiūrovai prašomi būti atsargiais, nes dviratininkai varžybų metu važiuoja itin dideliu greičiu.

Varžybų tvarkaraštis:

Rugpjūčio 21 d., nuo 9:30, Saulėtekyje, šalia VU bibliotekos

Rugpjūčio 22 d., 23 d., nuo 9:30, Salotės paplūdimys

Rugpjūčio 25 d., nuo 9:30, Žalieji ežerai

Rugpjūčio 26 d., nuo 9:30, Vilniaus Senamiestis

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.