vilniuje.info

Vasara šį savaitgalį smogs visu pajėgumu

Savaitgalis visoje Lietuvoje atneš paskutinę šiais metais karščio bangą. Vilniuje žadama beveik rekordinė, termometrus sprogdinanti šiluma.

Praėjusį savaitgalį Vilnių per vieną dieną nualino svaiginanti kaitra. Šeštadienį sostinės gatvės buvo tiesiog išmirusios, nes tokia tvankuma į miestą buvo užsukusi jau seniai, tad dauguma vilniečių slėpėsi nuo karščio savo namuose arba pasuko ežerų link. Juk tokiu oru atsigaivinti gaiviame vandenyje - pats didžiausias malonumas. Panašu, kad ir ateinantį šeštadienį vasara turbūt jau paskutinį kartą šiemet dovanos vilniečiams galimybę pasidžiaugti itin karštomis akimirkomis gamtos apsuptyje.

Penktadienis sostinėje numatomas debesuotas, temperatūra dieną kils iki 25 laipsnių, galimas nedidelis lietus ir griaustinis. Naktis į šeštadienį bus šilta ir giedra, tad tai puiki galimybė dar suspėti šį mėnesį pamatyti iš juodos dangaus paklodės krentančius meteoritus.

Šeštadienį nuo pat ryto bus karšta ir giedra, tad norintiems dieną praleisti gamtoje, bet tuo pačiu aplenkti termometro stulpelius ir per patį karščio piką nesėdėti automobilyje, rekomenduojame iš namų išsiruošti kuo anksčiau. Dieną temperatūra šoktels net iki 30 laipsnių. Lietaus nenumatoma iki kitos dienos.

Sekmadienis, dėl prieš tai tvyrojusios kaitros, numatomas debesuotas, su šiek tiek lietaus. Oras bus gerokai vėsesnis, termometrų stulpeliai kils vos iki 20 laipsnių šilumos.

Ateinanti savaitė bus pakankamai šilta, tačiau po truputį jau imsime jausti rudens alsavimą.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti