Gedimino prospekte uždaromas SEB banko skyrius

Švedų SEB bankas praneša, jog uždaro savo klientų aptarnavimo skyrių Gedimino prospekte. Jis bus prijungiamas prie centrinės būstinės, įsikūrusios adresu - Gedimino prospektas 12. Šie pakitimai įsigalios nuo rugpjūčio 21 dienos.

Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnas atskleidė, jog skyrių sujungimas į vieną buvo svarstytas jau senokai: „Rekonstravę Gedimino skyrių, šiuos skyrius sujungsime į vieną ir klientus kviesime lankytis viename“, – BNS naujienų agentūrai aiškino V. Žagūnis.

Naujoje SEB banko skyriaus vietoje grynųjų pinigų operacijos atliekamos nebus, nes bus įrengta savitarnos zona. Skyriuje vyks išsamios finansinės konsultacijos. Pasak banko, klientai, užsisakę korteles gauti M. Mažvydo skyriuje, nuo rugpjūčio 21 dienos galės jas atsiimti centrinėje banko būstinėje.

SEB banko centrinė būstinė rekonstruojama nuo liepos 5 dienos, darbai turėtų baigtis rugpjūčio 21 dieną. Po rekonstrukcijos čia atsidarys finansinių konsultacijų skyrius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.