Kaip atsigaivinti be oro kondicionieriaus?

Vilniečių laukia, ko gero, paskutinis galingas vasaros pasispardymas šį šeštadienį. Tačiau atkeliaujanti 30 laipsnių šiluma visgi jaudina ne visus, tad dalis miestiečių tikrai liks namuose, bandydami su kaitra prasilenkti.

Bet ką daryti, jei namuose neturite kondicionieriaus, o karštis jūsų namuose nėra laukiamas svečias? Pateikiame keletą praktiškų patarimų, kurie padės išgyventi ne tik šį šeštadienį, bet ir kitą vasarą laukiančias kaitras.

1. Vanduo

Gerkite vandenį kuo dažniau, o ne tik tuomet, kai jaučiate troškulį. Jei būsite hidratuotas, tai ir jūsų kūnas bus gaivesnis. Pabandykite kas valandą išgerti po stiklinę vandens. O jei į ją įdėsite dar keletą mėtų lapelių, citrinos ar agurkų grėžinėlių, atsigaivinsite dar labiau, o ir gerti bus skaniau bei lengviau.

2. Vanduo, vanduo ir dar kartą vanduo

Šaldiklyje bent keletą minučių palaikius vandens buteliuką su purškiančiu kamšteliu ar drėgną rankšluostį, šiuos daiktus panaudoti galima maksimaliam atsivėsinimui pasiekti. Lediniu vandeniu purkšti galite veidą, o šaltą rankšluostį dėkite ant kaklo, kaktos, rankų ar kojų. 

Jei šaldiklis kaip tyčia bus užgrūstas ledais, tuomet greitai atsigaivinti galite tiesiog 10 sekundžių po tekančiu lediniu vandeniu pakišę riešus, taip pat sudrėkinę kaklą, vidinę alkūnių pusę ar kojų sulenkimus (ties keliais). O jei sušlapintumėte ir plaukus, atvėstumėte akimirksniu.

3. Tamsa = šaltis

Atsikėlę ryte neatitraukite užuolaidų ir palikite uždarytus langus per karščiausią dienos dalį. Taip parodysite šilumai, kad šiandien ji svečiuose nelaukiama.

4. Basos kojos

Nuo karščio sproginėjant termometrams, venkite bet kokių kojų apavų. Namuose vaikščiokite basomis, o į lauką eikite su kuo atviresne avalyne ir jokiu būdu nesimaukite kojinių. Ir apskritai, į lauką nerekomenduojama eiti nuo 10 iki 15 valandos, nes tuo metu saulė yra karščiausia.

5. Šiltas dušas

Taip taip, perskaitėte teisingai. Vakare ir ryte palįskite po šiltu, o ne šaltu dušu. Jei mėginsite vandeniu atsivėsinti, tuomet jūsų organizmas eikvos energiją tam, kad vėliau jus sušildytų. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.