vilniuje.info

„Lietuvos rytas“ pasistiprino itin perspektyviu kauniečiu

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pasistiprino itin solidžiu ir perspektyviu 20-mečiu, lietuviu Martynu Echodu. Priekinę komandos liniją sustiprinantis 206 cm ūgio žaidėjas su vilniečiais pasirašė trejų metų kontaktą. Šis vaikinas laikomas vienu perspektyviausių Europos jaunųjų talentų.

Praėjusiame sezone Kaune gimęs Martynas Echodas su trenksmu debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje. Per vienas rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“, kaunietis pelnė net 38 taškus, surinko 53 nauudingumo balus. Tokie rezultatai aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje nebuvo pademonstruoti dešimt metų.

„Sulaukiau gero pasiūlymo. Manimi domėjosi viena stipriausių Lietuvos komandų ir buvo labai malonu, jog gavau iš jos pasiūlymą. Nedvejodamas sutikau“, - kalbėjo prie Vilniaus klubo prisijungęs M.Echodas.

LKL vid. 10,9 taško rinkęs ir 5,9 kamuolio atkovojęs bei perspektyviausiu lygos žaidėju pripažintas M.Echodas nekantrauja pradėti darbą su vyr. treneriu Rimu Kurtinaičiu. „Viskas priklausys nuo manęs - kaip dirbsiu ir plušėsiu treniruočių metu. Stengsiuosi kiekvieną dieną ir kiekvieno užsiėmimo metu“, - sakė M.Echodas.

Praėjus savaitei po pasibaigusio LKL sezono, Echodas baigė atostogas ir kibo į darbą treniruočių salėje, taip pat buvo išvykęs treniruotis į JAV, vėliau su U-20 rinktiine dalyvavo Trevizo mieste vykusioje „Eurocamp“ stovykloje.

Senojo žemyno pirmenybėse puolėjas išsiskyrė tarp savo bendraamžių - per rungtynes pelnė 17,1 taško (3 vieta), atkovojo 8,9 kamuolio (5 vieta), blokavo 1,1 metimo (11 vieta). Taiklia ranka pasižymintis M.Echodas dvitaškius metimus realizavo 54,2 proc. taiklumu, baudos metimus - 79,2 proc.

Vid. 20,4 naudingumo balo rinkęs puolėjas pagal šį rodiklį užėmė šeštąją vietą tarp visų turnyro krepšininkų.

M.Echodas, ko gero, šį šeštadienį jau dalyvaus ir pirmoje „Lietuvos ryto“ sezono treniruotėje, kuri bus atvira visiems klubo sirgaliams.

„Manau, kad jei spėsime sutvarkyti medicininės patikros formalumus, joje tikrai būsiu. Kviečiu visus ateiti susipažinti su nauja komanda ir pabendrauti su krepšininkais, nes ryšys tarp žaidėjų ir sirgalių yra beprotiškai svarbus“, - sakė M.Echodas.

Anot puolėjo, būsimo sezono metu jis visomis išgalėmis stengsis prisidėti prie sėkmingo ekipos žaidimo.

„Tikslai komandai - iškovoti kuo daugiau pergalių, o asmeniškai norėčiau dar labiau pagerinti įgūdžius, pasisemti iš trenerio Rimo Kurtinaičio ir iš kitų žaidėjų patirties.

„Lietuvos ryte“ rungtyniauja aukščiausio lygio krepšininkai ir norėčiau žengti kuo daugiau žingsnių į priekį“, - sakė M.Echodas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti