„Ryanair“ iš Vilniaus siūlo aštuonis naujus jungiamuosius skrydžius

Europoje lyderiaujanti pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pranešė, jog iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto vykdys net aštuonis naujus jungiamuosius skrydžius per Milano Bergamo oro uostą. Nuo šiol iš Vilniaus bus galima lengvai pasiekti šiuos miestus: Barį, Brindizį, Kalgarį, Kataniją, Neapolį, Palermą, Trapanį ir Valensiją.

„Ryanair“ jungiamuosius skrydžius vykdo jau nuo trečiadienio. Airių bendrovės komercijos direktorius Davidas O'Brienas teigia, jog džiaugiasi proga pranešti apie naujus, svarbiausia - pigius jungiamuosius skrydžius. Šie pokyčiai yra bendrovės vykdomos „Always Getting Better“ programos dalis.  Jos esmė - jungti skrydžius per Milano Bergamo ir Romos Čiampino oro uostus.

Per metus „Ryanair“ Europoje ir Šiaurės Afrikoje perskraidina net 42 milijonus keleivių. Airių vykdoma „Always Getting Better“ programa skrydžiais sujungia net 33 valstybes, vykdo 2 000 skrydžių kasdien. „Ryanair“ dirba per 13 000 darbuotojų. Lietuvoje ši pigių skrydžių bendrovė veiklą pradėjo 2010 metais Kauno oro uoste.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.