vilniuje.info

Sportiškos šeimos kviečiamos leistis į kelionę dviračiais

Jau rytoj visi dviračių entuziastai kviečiami susiburti į dar vieną šeimų laisvadienį ant dviračių, kurio metu vaikai ir suaugę ne tik prasuks ne vieną kilometrą ant mėgiamų transporto priemonių, bet ir išmoks naujų dalykų bei leisis į įspūdžių kupiną žygį.

Kelionės metu šeimos ne tik aplankys įvairias sostinės vietas, važiuodamos specialiais dviračių maršrutais. Jos taip pat turės galimybę sudalyvauti pamokėlėse apie saugų ir atsakingą važiavimą dviračiais. Su tėveliais profesionalai dalinsis praktiniais patarimais apie tinkamą ir reikiamą inventorių nuo vaiko gimimo iki savarankiško važiavimo. Kaip ir daugumoje šeimoms skirtų renginių, organizatoriai pasiūlys gerą draugiją ir galimybę susipažinti su kitomis bendraminčių šeimomis.

Kada? Rugpjūčio 19 d.

Kur? Kelionė prasidės vėl prie Vingio parko estrados, susitikimo vieta - šalia greta esančios žaidimų aikštelės (nuorodą rasite ČIA).

Renginys - NEMOKAMAS.

Norinčios dalyvauti kelionėje šeimos su vaikais (nuo 3 metų) - kviečiamos registruotis iš anksto, nes dalyvių skaičius - ribotas. Planuojamo maršruto ilgis – 18,2 km, tačiau kelionės metu numatytos pamokėlės ir piknikas. Tiesa, maistu ir vandeniu dalyviai privalo pasirūpinti patys.

Taip pat šeimos privalo pasirūpinti techniškai tvarkingais dviračiais, šalmais vaikams, šviesą atspindinčiomis liemenėmis (arba priekiniais ir galiniais žibintais), dviračių kėdutėmis vaikams, jei šie dar nevažiuoja patys ir, žinoma, gera nuotaika.

Kitos pamokėlės ir žygis vyks jau rugsėjo 9 dieną!

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti