Gelbėjimo pajėgos sukeltos ant kojų: ant tilto krašto - žmogus

Šiandien 13.41 val. Bendrajame pagalbos centrui skubios pagalbos telefonu pranešta apie ant geležinkelio tilto krašto sėdinį žmogų. Į įvykio vietą Tukstantmečio gatvėje išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Apie įvykį informuota ir greitosios greitosios medicinos pagalbos stotis bei Vilniaus apskrities vyriausias policijos komisariatas). Kol kas įvykio aplinkybės nėra aiškios.

Remiantis naujausiais duomenimis, Lietuva Europos sąjungoje pagal savižudybių skaičių pirmoje vietoje. Statistiką Europos sąjungoje skaičiuojančios organizacijos eurostato duomenimis iš 100 000 gyventojų Lietuvoje nusižudo 32 žmonės, o tai - jau vienu žmogumi daugiau nei buvo 2010-aisias. Kitas šalis pagal savižudybes lietuviai lenkia vos ne dvigubai. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.