Vilniaus senamiestyje įvyko sprogimas

Penktadienio dieną sostinės senamiestyje dėl elektros laidų gedimo įvyko sprogimas. Kaip praneša Vilniaus policija, žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Šiandien apie 13 val. buvo gautas pranešimas, jog Šv. Ignoto ir Totorių gatvių sankryžoje esančioje apleistoje statybų vietoje įvyko sprogimas.

Inicidento priežastys iš pradžių buvo neaiškios, spėliota, jog sprogimą sukelti galėjo dujų nuotekis, tačiau ši versija buvo paneigta į įvykio vietą atvykusių dujų avarinės tarnybos darbuotojų.

Iškvietus Energijos skirstymo operatorių, policijos specialiųjų operacijų rinktinę „Aras“ ir Lietuvos kariuomenės gen. J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojus nustatyta, jog sprogimo priežastys techninės – jis įvyko dėl sutrikimų po žeme nutiestuose aukštos įtampos elektros tinkluose.

Pasak Energijos skirstymo operatoriaus (ESO), pagrindine incindento priežastimi tapo inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbus vykdžiusios įmonės sukeltas pažeidimas požeminiame kabelyje, dėl kurio kitame elektros kabelyje susidarė viršįtampiai ir jis sugedo. Šiuo metu ESO tarnybos darbuotojai atlieka pažeisto tinklo būklės įvertinimą, todėl elektros tiekimas yra nutrauktas. Tačiau, kaip skelbia ESO, nesklandumai netrukus bus pašalinti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.