Europos čempionate Lietuvos paplūdimio tinklininkės liko 17-os

Jūrmaloje vykstančiame Europos paplūdimio tinklinio čempionate jaunų sportininkių duetas iš Lietuvos - Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė - užėmė 17-ąją vietą. Vakar trečiose D grupės rungtynėse 2-0 (23:21, 21:15) nugalėję latves Alisę Lecę ir Martą Ozoliną, jos taip pat išplėšė bilietą ir į atkrintamąsias varžybas.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė penktadienį per 38 min. 0-2 (14:21, 22:24) pralaimėjo rusėms Jaketerinai Birlovai bei Nadeždai Makroguzovai.

Po blankaus pirmojo seto, nemažo būrio sirgalių iš Lietuvos palaikomos I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė buvo netoli to, kad išlygintų rezultatą, bet pirmaujant 22:21 antrajame sete, mūsiškės smūgiavo kamuolį vos porą centimetrų už linijos, o vėliau pergalingą tašką rusės pelnė nusišypsojus sėkmei, kai kamuolys lietė tinklą ir pakeitė skriejimo kryptį.

J. Birlova yra du kartus žaidusi olimpinėse žaidynėse, o Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse su kita partnere užėmė penktąją vietą.

17-a vieta yra pakartotas geriausias I.Dumbauskaitės ir M.Povilaitytės rezultatas Europos čempionatuose. Už šią poziciją joms atiteko 1000 eurų ir 120 pasaulio reitingo taškų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.