vilniuje.info

Vilniuje prasideda pasaulinis nuotykių bėgimas „Legion run“

Ekstremalioje trasoje sportininkų ir nuotykių ieškotojų laukia 20 įdomių užduočių. Įranga joms sumontuoti buvo atvežta penkiais vilkikais, o kliūčių statymas truko visą savaitę. Dalyviai susidurs su vandens, aukšio, šliaužimo, kopimo ir kybojimo iššūkiais.

Prieš tai „Legion run“ yra vykęs Graikijoje, Filipinuose, Honkonge, Italijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Malaizijoje ir kitose valstybėse. Renginio organizatoriai bulgarai džiaugiasi, jog renginys jau atkeliavo į Šiaurės Europą. Jie Baltijos regione mato potencialą pritraukti vietinius sportininkus.

„Legion Run“ yra daug daugiau nei bėgimas, tai viena geriausių patirčių gyvenime. Mes pažadame purviną, jaudinantį ir smagų nuotykį, kuris jums ir jūsų draugams suteiks nepamirštamą adrenalino svaigulį. Kiekviena trasos dalis reikalaus tiek protinių, tiek fizinių pastangų ir, žinoma, komandinio darbo. Tačiau tai ne lenktynės, o savitarpio pagalbą ir savo jėgų išbandymą skatinantis renginys“ - teigė organizatoriai.

Renginys turi savo ambasadorius: 16 kartų stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas, gimnastikos pasaulio čempionai „Project Myhem“ ir bekelės ultramaratono pasaulio čempionas Gediminas Grinius. Šie iškilūs sportininkai trasą išmėgins 10:20 val.

Kuro gatvėje nuo 10 val. iki 14 val. vyksiantis renginys žiūrovams yra nemokamas. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti