vilniuje.info

Atsivėrus smegduobei Justiniškėse, sutvarkytas vamzdynas

Liepos 28 dieną vidurdienį Vilniuje, Taikos gatvėje esančioje perėjoje atsivėrė smegduobė. Praėjusią savaitę vyko intensyvūs jos likvidavimo darbai. Jau 85 metus miesto problemomis besirūpinanti savivaldybės įmonė „Grinda“ pranešė, jog jau savaitgalį šia gatve gali važiuoti automobiliai, o nuo pirmadienio ir viešasis transportas.

„Grinda“ pakeitė deformuotą lietaus nuotekų vamzdį, dėl kurio pėsčiųjų perėjoje buvo atsivėrusi 3 metrų diametro smegduobė. Netikėtai mieste kilusią problemą lėmė senas vamzdynas, nutiestas 7 metrų gylyje. Buvo nuspręst sutvarkyti ne konkrečią avarijos vietą vamzdyne, tačiau net 36 metrus šalia esančių jungiamųjų vamzdžių.

Anot savivaldybės įmonės atstovų, sostinės vamzdžių situacija stebima nuolat - kur atsiranda įtrūkimai, vamzdžiai kaipmat pakeičiami. Tiesa, lietaus nuotekų vamzdynas Vilniuje siekia apie 1 000 kilometrų, todėl ne visais atvejais galima spėti užkirsti kelią nelaimei.

Kol asfalto danga bus atstatyta, Taikos gatvėje vis dar bus taikomi greičio apribojimai. Nuo pirmadienio 43 autobusas (Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas–Centras) ir 73 autobusas (Justiniškės–Centras–Naugarduko g.–Vilkpėdė) vėl važiuos įprastais maršrutais.

„Grinda“ nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti