Lietaus užkluptas „Velomaratonas” turi naują čempioną

Baltijos jūros regione didžiausias dviratininkų renginys „Velomaratonas” turi naują čempioną. Pagrindiniame 100 kilometrų „Toyota SPORT“ važiavime juo tapo 25 metų Justas Klimavičius iš Vilniaus (2 val. 21 min. 55 s.).Praėjusių metų maratone vilnietis buvo likęs aštuntas. Antrą vietą užėmė Justas Beniušis (2 val. 21 min. 9 s.), o trečią - Darijus Džervus (2 val. 21 min. 29 s.).

Sekmadienį ryte buvo uždaryta didžioji dalis sostinės centro gatvių. „Velomaratonui” startą davė pats jo sumanytojas automobilių lenktynininkas Benediktas Vanagas ir „Toyota” atstovas Gediminas Ignotas. Prie starto linijos išsirikiavo net 330 profesionalų ir mėgėjų.

Nugalėtojas J.Klimavičius tą patį maršrutą Vilniaus senamiestyje įveikė minute greičiau, nei praėjusiais metais tai padarė varžybų nugalėtojas Paulius Šiškevičius. Įdomu tai, jog praėjusių metų „Velomaratonas” vyko šviečiant saulei ir esant sausai kelio dangai, o šių metų varžybose gausiai krito lietus.

Moterų 50 kilometrų važiavime pirmoji distanciją šveikė Anastasija Rusak (1:14:48). Ji net 3 minutėmis pagerino praėjusių metų tos pačios trasos laiką. Antroji atvyko Greta Karasiovaitė (1:16:46), o trečioji - Giedrė Ambrazevičiūtė (1:16:50).

Pusiau profesionalų lenktynėse (semi-pro) triumfavo Eitvilas Ažėlis iš Utenos. Sportininkas raėjusių metų geriausią rezultatą pagerino dviem sekundėmis. 50 kilometrų trasos distanciją jis įveikė per 1 val. 10 min. ir 30 sek.

Nugalėtojai buvo apdovanoti „Vostok Europe“ laikrodžiais, ERGO ir „Sportland“ dovanomis ir diplomais.

Dviratininkai riedėjo Gedimino prospektu (nuo LR Seimo rūmų), Šventaragio, T. Vrublevskio, Arsenalo, T. Kosciuškos g. (su apsisukimu Antakalnio žiede ir grįžimu atgal) per Karaliaus Mindaugo tiltą, Žvejų, Upės, Vytauto ir A. Mickevičiaus g. per Žvėryno tiltą, A. Goštauto gatve iki Baltojo tilto ir atgal A. Goštauto gatve (su apsisukimu ties Baltuoju tiltu ir grįžimu atgal) ir Gedimino prospektu iki LR Seimo rūmų.

BNS nuotr.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.