Vilniaus futbolo derbyje nugalėjo žalgiriečiai

Antroje pagal pajėgumą Lietuvos futbolo Pirmojoje lygoje įvyko Vilniaus futbolo derbis. Susitikime tarp Vilniaus „Vyčio“ ir„Žalgirio B“ ekipų, net 4:0 (2:0) triumfavo šalies čempionų dublerių ekipa. Kiek netikėtą pergalę tokiu rezultatu iškovoję jaunieji žalgiriečiai atsitiesė po keturių nesėkmių iš eilės. Žaidybinėje krizėje atsidūrusiems „Vyčio“ futbolininkams tai buvo kol kas skaudžiausia nesėkmė sezone.

Mačas prasidėjo apylygiai, bet su kamuoliu kiek ilgiau buvo vyčiai, kurie savo atakas dažniau rengė kraštais ir ne kartą atliko skersus perdavimus į baudos aikštelę, tačiau žalgiriečiai nuo jų sėkmingai apsigindavo. Jie patys siekė bėgti į greitas atakas.

Kėlinio antroje pusėje šeimininkams pavyko pelnyti du greitus įvarčius, sekusius vieną po kito, o abu jie krito panašiai - greitose atakose radus erdvių vidurio zonoje varžovų saugas du kartus buvo išvestas prieš K. Čirbą, ir abu kartus neklydo, tad vyčiai į pertrauką išėjo turėdami gana nemažą deficitą.

Antrasis kėlinys A. Liubinsko auklėtiniams prasidėjo tragiškai - jau pačioje jo pradžioje po kampinio varžovai galva pasižymėjo dar kartą, tuo išspręsdami visus klausimus. Vėliau rungtynių tempas kiek krito, savo pusprogių turėjo ir vyčiai, bet ir toliau tvarkingai žaidė šeimininkų gynybos linija bei vartininkas, o kėlinio viduryje po skerso perdavimo krito ir ketvirtasis įvartis. Likusį laiką labai didelių gaisrų nebekilo prie nei vienų vartų.

Įvarčiai: 31, 39 ir 64 min. Dominyk Kodz, 48 min. Jonas Skinderis.

Įspėjimai: 34 min. J.Skinderis; 22 min. L.Valvonis.