vilniuje.info

Atnaujintoje Mindaugo g. „Maximoje“ įvyko vandens avarija

Sekmadienio pavakare sostinės Mindaugo gatvėje esančioje „Maxima“ parudotuvėje įvyko vandentiekio avarija. Vos prieš savaitę po atnaujinimo darbų duris atvėrusi vienintelėje visą parą Lietuvoje veikiančioje parduotuvėje buvo pastebėta, jog pro lubas bėga vanduo. Dėl to nedelsiant buvo evakuoti visi „Maximos“ patalpose buvę žmonės.

Jau nustatyta, jog vanduo pradėjo bėgti dėl vamzdžio gedimo. Parduotuvės administracijos atstovai aiškino, jog avarija įvyko dėl vamzdyno jungties. „Virš prekybos salės, po pakabinamomis lubomis, eina vandentiekio vamzdis ir nušoko sklendė ir pasipylė vanduo. Kadangi ten yra nuolatinė vandens srovė, jis tekėjo ant lubų, jos sudrėko ir vanduo pasipylė į salę“, – tvirtino „Maxima LT“ atstovas Jaunius Špakauskas.

Avarijos vieta buvo aptverta „stop“ juosta. Netrukus atvykę meistrai užsandarino vamzdyną, o darbuotojai išvalė susikaupusį vandenį. Po kelių valandų parduotuvė vėl ėme veikti.

Mindaugo gatvės „Maxima“ netrukus švęs savo 20 metų jubiliejų - ji veikia jau nuo 1999 metų. Renovacijos darbai prekybininkams atsiėjo 6,7 mln. eurų. Parduotuvė buvo renovuojama keturis mėnesius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti