Lietinga savaitė primins rudenį

Lietuvą lepinę karšti orai pasitraukė iš šalies. Juos keičia lietingos ir vėsios dienos. Artimiausią savaitę aukščiausia prognozuojama temperatūra - vos 21 laipsnių šilumos. Jau pirmadienį lietūs pasieks daugumą šalies rajonų. Vilniuje mažiaus lietaus prognozuojama antroje savaitės pusėje.

Pirmadienį sostinėje sušils iki 18 laipsnių šilumos. Iš rytų pusės atėję lietaus debesys ryte atneš nemažai lietaus, tačiau po pietų trauksis atgal į rytus. Tikimąsi sulaukti pragiedrulių. Naktį temperatūra nukris iki 13 laipnių šilumos.

Antradienį dieną Vilniuje bus dar vėsiau - oras įšils vos iki 17 laipsnių šilumos. Tokią neįprastą vasarai temperatūra lems žemo slėgio laukas. Dieną turėtų praslinkti trumpi lietus, tačiau juos keis stiprus lietus su perkūnija. Pūs nestiprus vėjas iš Vakarų (4-8 m/s). Naktis vėl bus vėsoka - 10-12 laipnių šilumos. 

Trečiadienį laukiami labai panašūs orai į antradienio. Tiesa, naktį lietaus tikimybė turėtų sumažėti. Bus žvarboka, nes pūs gūsingas vėjas iš vakarų ir šiaurės vakarų pusių. 

Ketvirtadienį dargana kiek aprims - bus mažiau lietaus ir jau keliais laipsniais šilčiau. Naktis išliks vėsi - 10-12 laipsnių šilumos.

Savaitgalis turėtų būti tinkamas išvykoms į gamtą ar kokiai nors veiklai dieną mieste, nes danguje kaupsis tik trumpalaikio lietaus debesys. Taigi, savatgalį lis tik kai kur ir negausiai. Dienų metu temperatūra savaitgalį pasieks 20-21 laipsnius šilumos, o naktimis termometrų stulpeliai nukris iki 13 laipsnių šilumos.

Detalią orų prognozę sekite mūsų portalo orų skiltyje.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.