Savaitgalio kriminalinių įvykių apžvalga

Praėjusi trumpa darbo savaitė vilniečius džiugino vasariškais orais, tačiau nuotaiką temdė neramios savaitgalio naktys sostinės gatvėse, kuriose siautėjo telefonus atiminėjantys jaunuoliai bei bankomatų vagys, o mintis visiškai sujaukė mistinė moters mirtis.

Penktadienio naktį buvo gautas pranešimas, kad Kudirkos aikštėje penki nepažįstami jaunuoliai iš 19-mečio vaikino atėmė mobiliojo ryšio telefoną „Sony“. Nukentėjusysis nurodė užpuolikų požymius bei kryptį, kurios link jie pasišalino. 

Patruliuodami miesto centre, Pamėnkalnio gatvėje, policijos pareigūnai pastebėjo vaikinų grupelę, atitinkančią pranešėjo nurodytus požymius. Sulaikius jaunuolius buvo rasti ir mobiliojo ryšio telefonai „Huawei“, „Samsung“ bei „Sony“, kuriuos jie bandė paslėpti po tarnybiniu automobiliu, tačiau šis planas neišdegė. Lygiai taip pat neišdegs ir artimiausio laikotarpio planai, kadangi vaikinai buvo pristatyti į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagystės ir plėšimo.

Paaiškėjo, kad prieš tai tą vakarą tie patys penki jaunuoliai (trys 19-mečiai, 18-metis ir 17-metis) Konstitucijos prospekte dar spėjo sumušti du vaikinus ir iš jų pavogti mobiliojo ryšio telefonus.

Praėjus lygiai parai, šeštadienio naktį, Vilniuje sulaikyti du užsieniečiai - Moldovos ir Rusijos piliečiai, bandę apiplėšti bankomatą. Policijos departamento duomenimis, du vyrai apie 2.30 val. bandė apiplėšti Sėlių gatvėje prie parduotuvės esantį bankomatą. Abu 33 metų užsienio piliečiai buvo uždaryti į areštinę.

Tą pačią kaitrią šeštadienio dieną Policijos departamentas pranešė apie neįprastą įvykį: viename Žirmūnų gatvėje esančio namo bute rastas 1923 metais gimusios moters apdegęs kūnas.

Policija tiria įvykio aplinkybes. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.