Vykstant kalnų dviračių varžyboms - laikini eismo ribojimai

Rugpjūčio 21-26 dienomis organizuojant pasaulio orientavimosi kalnų dviračiais varžybas, jų metu numatoma laikinų eismo pakeitimų.

Rugpjūčio 21 d. nuo 9 iki 14 val. yra draudžiamas transporto priemonių eismas Mileišiškių gatvės dalyje nuo Žolynų gatvės iki Mileišiškių ir Šatrijos Raganos gatvių sankirtos, rugpjūčio 25 d. nuo 9 iki 16 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas Dvaro gatvėje ir draudžiama įvažiuoti į Verkių gatvė iš Žalių ežerų gatvės, o rugpjūčio 26 d. nuo 7 iki 13 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas į Kalnų parką nuo įvažiuojamojo kelio iš T. Kosciuškos gatvės, Krivių, Filaretų, Užupio, Malūnų gatvėse, Baltajame skersgatvyje (išskyrus aptarnaujantį, viešąjį transportą ir gyventojus).

Varžybų metu planuojami laikini eismo organizavimo pakeitimai ir vyks šiose vietose:

• rugpjūčio 21 d. 9–14 val. Mileišiškių gatvėje draudžiant transporto priemonių eismą Mileišiškių gatvės dalyje nuo Žolynų gatvės iki Mileišiškių ir Šatrijos Raganos gatvių sankirtos;

• rugpjūčio 22–23 d. 8–18 val. aplink Salotės ežerą netrukdant transporto eismo;

• rugpjūčio 25 d. 9–16 val. Verkių regioniniame parke draudžiant transporto priemonių eismą Dvaro gatvėje, draudžiant įvažiuot ; i į Verkių gatvę iš Žaliųjų ežerų gatvės, taip pat ribojant transporto priemonių greitį iki 30 km/val. ir trumpam stabdant transporto priemonių eismas Žaliųjų ežerų gatvėje priešais pastatą Žaliųjų ežerų g. 85;

• rugpjūčio 26 d. 0 val. pradėti paruošiamuosius darbus Katedros aikštėje, o 7–13 val. Katedros aikštėje bus varžybų finišas, pramogų zona;

• rugpjūčio 26 d. 7–13 val. Kalnų parke ir Užupyje (Krivių, Filaretų, Užupio, Malūnų gatvėse, Baltajame skersgatvyje), dalyviams startuojant Kalnų parke.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.