Sostinėje lankysis Egipto užsienio reikalų ministras

Šiandien sostinėje pirmą kartą lankysis Egipto užsienio reikalų ministras Samehas Shoukry (Samehas Šoukris), kuris, susitikęs su premjeru Sauliumi Skverneliu bei užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, aptars intensyvesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes.

Pasak Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, vizito metu ketinama aptarti intensyvesnio bendradarbiavimo ekonomikos, turizmo srityse galimybes, teisinės bazės stiprinimo klausimus aptarti bendrą politinę ir saugumo situaciją Artimųjų Rytų regione.

Anot ministerijos, Egiptas yra viena svarbiausių regiono valstybių ir pagrindinė Europos Sąjungos partnerė Artimuosiuose Rytuose. Nuo 2001 metų Kaire veikia vienintelė Lietuvos ambasada Artimųjų Rytų regione.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.