vilniuje.info

Po šūvių Antakalnyje sužeista mergina, ieškomas nusikaltėlis

Pirmadienį vakare sostinės Antakalnio mikrorajone aidėjo šūviai. Konfliktas tarp dviejų vyriškos lyties asmenų įvyko Antakalnio gatvėje esančioje picerijoje „Charlie Pizza“. Policijos pareigūnai kol kas nedetalizuoja įvykio, tačiau jau žinoma, jog konflikto metu panaudotas ginklas buvo kovinis. Šiuo metu įnirtingai ieškomas vienas iš konflikto iniciatorių - Jonas Baronas. Įvairūs šaltiniai skelbia, jog jis yra pop dainininkės Oksanos Pikul brolis.

Mačiusius vakarykštį įvykį ar žinančius, kur gali būti šis asmuo, prašome pranešti policijai tel. 8 5 271 6007, arba bendruoju pagalbos tel. 112.

Pirmadienį 18:46 val. policija gavo pranešimą apie konfliktą su koviniu šaunamuoju ginklu. Į nusikaltimo vietą net 5 ekipažais atvykę pareigūnai skubiai sulaikę vieną iš užpuolikų ir išvežė į komisariatą areštui.

Netrukus buvo areštuotas ir antrasis konfliktavęs asmuo, o šaunamasis ginklas konfiskuotas. Konflikto metu atsitiktinai į koją buvo sužalota jauna moteris, tačiau sužalojimai nebuvo itin dideli.

Įvykio liudininku tapo žinomas muzikos atlikėjas ir prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano. Jis paliudijo, jog girdėjo šūvius, tačiau pačio įvykio ar jo dalyvių nematė. Policijos pareigūnai apklausė kelis picerijoje sedėjusius žmones.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti