vilniuje.info

Aikštelėje Vilniuje testuojami prabangūs „Mercedes-Benz“ automobiliai

Prie „Siemens arenos“ pirmadienį vyko galingų ir prabangių automobilių mylėtojų renginys „Mercedes-Benz StarExperience“. Automobilių stovėjimo aikštelėje ir antradienį veikia laikinas „Mercedes-Benz“ paviljonas, o greta jo vyksta parodomieji naujų „Mercedes-AMG“ S ir E klasės automobilių važiavimai.

Kiekvienas lankytojas pirmadienį galėjo išbandyti išsiskiriančius, iš užsienio specialiai atgabentus automobilius: „E 43 AMG“, „GLA 45 AMG“, „GLC 43 AMG Coupe“, „C 43 AMG Coupe“ ir „E 63 AMG“. Taip pat buvo galima išvysti bei išmėginti hibridinės klasės automobilius: „AMG GT C“, „Vito Marco Polo“ ir S klasės automobilį.

Šių modelių automobilius žmonės pirmadienį galėjo testuoti laikinoje trasoje arba miesto gatvėse. Parodą suorganizavo „Mercedes-Benz“ atstovas Lietuvoje „Silberauto“ ir automobilių gamintojas „Daimler AG“.

Automobilių entuziastų renginyje taip pat buvo vedamos paskaitos apie automobilių saugumą, komfortą ir diegiamas išmaniąsias technologijas. Antradienį toje pačioje aikštelėje bursis komercinio transporto mėgėjai.

Luko Balandžio nuotr. (BNS)

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti