„Red Bull Soundclash“ scenoje susigrums Jazzu ir Donny Montell

Pasaulinę šlovę pelnęs muzikos renginys „Red Bull Soundclash“ grįžta į Lietuvą. Oficialiai didžiausių pasaulyje muzikos kovų titulą pelnęs šou bus surengtas jau rugsėjo 8 d. dieną sostinės „Siemens“ arenoje. Didžiojoje scenoje vyksiančioje muzikos fiestoje „Red Bull Soundclash 2017“ susigrums du garsiausi šių dienų Lietuvos populiariosios muzikos atstovai: Jazzu ir Donny Montell.

Vienas daugiausiai dėmesio susilaukiančių mūsų scenos dainininkų neslepia, kad besiruošdamas kovoms trykšte trykšta džiaugsmu: „Kartais pavargsti organizuodamas savo koncertus, o čia „Red Bull“ – tarptautinis „brendas“... bitė tau ant šiknutės, bet tokia gera, žinok“, – taip kvietimą dalyvauti komentavo Donny Montell.

Paklaustas, kuris iš jų yra geresnis atlikėjas, Donny Montell pabrėžė skirtumus, tačiau tuo pačiu metu nepamiršo, kad jie abu labai gerai jaučia vienas kitą. Niekam nėra paslaptis, kad abu atlikėjai yra perfekcionistai, todėl visada yra pasiruošę siekti geriausio rezultato.

Vis dėlto pokalbio su Donatu metu paaiškėjo, kad dvikovos metu tikrai skambės daina „Norim dar“. Kol kas tik nėra žinoma, ar ją dainuos pats Donny, ar bandys iškišti ją dainininkei Jazzu. Beje, Donny išsidavė, esantis pragmatiškas. Paklaustas apie tai, ar nebus sunku atlikti Jazzu dainas, atlikėjas prasitarė, kad rinkdamasis kūrinius ieškojo tokių, kuriuose nėra daug teksto.

Visą pokalbį su Donatu galite peržiūrėti ČIA.

Ne mažiau įdomiu pokalbiu nustebino ir atlikėja Jazzu. Tiesa, pastarasis pokalbis truko mažiau nei 9 min., tačiau čia tilpo šimtaprocentinis informacijos koncentratas ir dar tiek pat juoko. Kaip nesijuoksi, klausydamas atsakymo į klausimą, ar Jazzu neketina atlikti savo dainų country stiliumi – juk viename iš keturių dvikovos raundų reikės savo kūrinius aranžuoti iš naujo kitokio žanro ribose.

Dar bus slaptų svečių – ketvirtajame dvikovos raunde. Deja, Jazzu savo kozirio neišdavė – tik užsiminė, kad jis scenoje praleido daug metų ir jau yra dainavęs kartu su ja. Taip pat Jazzu žino, kad antrajame raunde reikės dainuoti Donato dainas – atlikėjai tai nėra pati laukiamiausia dvikovos dalis. Juk sunku dainuoti kūrinius, kuriuos išjautė kitas. Tačiau tam kitam irgi nenuskils – lengvų kąsnelių atlikėja Donatui atiduoti neketina. „Nebent tas kąsnelis bus užnuodytas“, – pridėjo ji.

Visą pokalbį su atlikėja Jazzu galite peržiūrėti ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.