„Ozo“ pramogų centre vietoje „Prismos“ veiks „Maxima“

„Maximos“ plėtros vadovas Andrius Kmieliauskas žiniasklaidai antradienį pranešė, jog Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“ nu šiol vietoje suomių „Prisma“ parduotuvės įsikurs lietuvių kapitalo „Maxima“. A.Kmieliauskas taip pat teigė, jog vietoje senosios „Prisma“ parduotuvės Kaune, Jonavos gatvėje, taip pat pradės veikti „Maxima“.

„Derybos tiek su PC „Ozas“, tiek su pastato Kaune, Jonavos gatvėje, valdytojais buvo greitos ir efektyvios. Nuo žinios, kad iš šalies traukiasi vienas prekybos tinklų, iki sutarties pasirašymo praėjo tik kiek daugiau nei du mėnesiai, kai paprastai tokio dydžio objektų derybos trunka apie 4–6 mėnesius“, - kalbėjo A.Kmieliauskas.

Bendras „Maximos“ plotas „Oze“ sieks 6,5 tūkst. kvadratinių metrų, o Kaune - 3 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Vilniuje bus sukurta apie 200 naujų darbo vietų, o Kaune - iki 100.

Gegužės mėnesį Suomijos mažmeninės prekybos įmonė „Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta“ (SOK), kuriai priklauso prekybos tinklas „Prisma“, pranešė apie nuostolingą veiklą ir pasitraukimą iš Lietuvos ir Latvijos. Lietuvoje suomiai valdė 4 savo parduotuves, o Latvijoje - 3.

Kasmet besiplečiančiame „Maxima“ parduotuvių tinkle šiuo metu yra 238 parduotuvės, kuriose dirba beveik 16 tūkst. darbuotojų.

Šalies prekybos rinkoje paskutiniu metu atsiranda vis daugiau pokyčių. Didieji prekybos centrai Lietuvoje ir toliau monopolizuojami. Švedijos bendrovės „ICA Gruppen“ valdomas prekybos tinklas „Rimi“ už 213 mln. eurų įsigijo Vokietijos bendrovės „Rewe Group“ ir kitų akcininkų valdomą tinklą „Iki“. Šį sandorį tikimasi baigti šių metų pabaigoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.