Vilnius yra vienas turtingiausių Rytų Europos miestų

Analitikų bendrovė „Euromonitor International“ skelbia, jog Lietuvos sostinė Vilnius pateko į turtingiausių Rytų ir Vidurio Europos dešimtuką. Miestai šiuose sąrašuose reitinguojami suskaičiavus, kiek miestuose yra ūkių, kurių metinės pajamos didesnės nei 130. tūkst eurų.

Vilnius Rytų Europos ir Vidurio miestų reitinge užima aukštą aštuntą vietą. Namų, kurie generuoja nuroodytas pajamas, Vilniuje yra apie 5 400. Latvijos sostinėje Rygoje šokių ūkių 5 200 (9 vieta). Taline - 3 900 (17 vieta). Turtingiausi miestai sąraše - Praha (17 500 ūkių), Varšuva (15 300 ūkių) ir Budapeštas (12 700 ūkių).

Antras pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas šiame sąraše užima 24 vietą (2 000 ūkių), Klaipėda - 34 (1 200 ūkių), Šiauliai - 56 (700 ūkių) ir Panežėvys - 60 (600 ūkių).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.