vilniuje.info

Kviečia kartu švęsti Ukrainos nepriklausomybę

Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia kartu minėti Ukrainos nepriklausomybės dieną. Šia proga visi norintys kviečiami į filmo „Kaip mes tapome savanoriais“ peržiūrą ir tiesioginę diskusiją su auditorija Kijeve.

Filme pasakojama apie Ukrainos savanorius, kurie 2014 metų vasarą, kai Rusijos Federacijos reguliariosios karinės pajėgos įsiveržė į Ukrainos teritoriją ir kai Ukrainos kariuomenė buvo paralyžiuota, sugebėjo atsilaikyti. Organizuojamame susitikime dalyvaus ir viena iš šio filmo režisierių Larysa Artiugina bei komanda

Šia kino juosta siekiama atkreipti Rytų ir Vakarų Europos dėmesį į probleminių regionų gyventojus: vaikus, mokytojus, civilius ir karius savanorius. Padėti šiems žmonėms būti išgirstiems ir rasti vietą naujoje realybėje, sukurti naują erdvę bendram dialogui. Taip pat suvienyti susiskaldžiusią Ukrainos visuomenę pasitelkiant naująsias medijas.

Kur? Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Konferencijų salė, V a.)

Kada? Rugpjūčio 24 d., 17 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti