Po šūvių Antakalnyje leista suimti J.Baroną

Vilniaus apylinkės teismas trečiadienį už akių skyrė suėmimą nuo policijos besislapstančiam Jonui Baronui. Toks sprendimas priimtas po pirmadienį Antakalnio lauko kavinėje įvykusio konflikto, kurio metu buvo panaudotas šaunamasis ginklas.

Pasak teismo atstovės Rūtos Trimailovienės, prokuratūros prašymas suimti asmenį - patenkintas, tačiau policija vis dar ieško J.Barono, gimusio 1995 metais, ir prašo pranešti apie jo buvimo vietą.

„Policija ieško ir nori jį apklausti, jis yra vienas iš konflikto dalyvių. Galbūt jis naudojo šaunamąjį ginklą“, – yra sakęs Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas.

Incidentas, kurio metu buvo sužeista konflikte nedalyvavusi kavinės klientė, įvyko pirmadienį 18.35 val. Vilniuje, Antakalnio gatvėje 44, lauko kavinėje „Charlie Pizza“. Tarp grupės asmenų kilus konfliktui ir per jį panaudojus šaunamąjį ginklą, atsitiktinai nukentėjo prie kito staliuko sėdėjusi 26 metų kavinės lankytoja, kuri dėl šautinės žaizdos kojoje išvežta į ligoninę. Taip pat buvo sužalotas vienas iš konflikte dalyvavusių asmenų, medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Pirminiais duomenimis, šaunamąjį ginklą naudojo vienas asmuo, iššauta ne mažiau keturis kartus.

Pas įtariamuosius šaudymu kavinėje vėliau policija atlikto kratas ir rado 4,5 tūkst. netikrų eurų, narkotikų – kanapių ir kokaino. Įtariamieji žinomi policijai, anksčiau teisti. Iš viso sulaikyti keturi 22–46 metų vyrai.

Sulaikius J.Baroną, teismas nustatys tik jo suėmimo terminą, tačiau už akių J.Baronui jau parengti kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

Įtariamieji žinomi policijai, anksčiau teisti keturi 22–46 metų vyrai. Iš šio ketvertuko niekas nėra suimtas, daugiausia skirtos šios kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir periodiškas registravimasis policijos įstaigoje. Kol kas įtariamiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir netikrais pinigais, tačiau atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti, bus pradėtas tyrimas dėl narkotinių medžiagų įgijimo ir netikrų pinigų disponavimo, neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.