Vilniuje organizuojamas grandiozinis bokso turnyras

Rugsėjo 9 d. (šeštadienį), klube „Legendos“ Lietuvos profesionalų bokso federacija (LPBF) organizuoja grandiozinį taurės turnyrą Vilniuje. Sostinėje susirinks 16 bokso profesionalų, tarp kurių bus 6 lietuviai. Į turnyrą atvyks pajėgiausi Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos, Rusijos, Švedijos ir Latvijos kovotojai.

Lietuvos bokso mokykla turės rimtą išbandymą profesionalų sporte. Aštuonių kovų turnyre pasirodys ir dabartiniai Lietuvos čempionai. Šias bokso kovas žada transliuoti 62 valstybių televizijos. Bokso vakarą papildys ir šou programa. Klubas „Legendos“ netalpina labai daug žiūrovų, todėl rekomenduojama bilietais pasirūpinti iš anksto.

Vilniaus miesto portalas vilniuje.info pakalbino LPBF prezidentą Romą Gudžiauską, kuris yra buvęs Rygos CKA, Latvijos TSR ir Lietuvos TSR bokso rinktinių narys, bokso klubo „Gintarinė pirštinė“ prezidentas, LBF viceprezidentas ir Vilniaus miesto ir apskrities bokso federacijos viceprezidentas.

Romai, kaip kilo mintis organizuoti turnyrą?

- Lietuvos bokso federacija (LBF), kuri vienintelė oficialiai atstovauja bokso sportą Lietuvoje yra labai mažai finansuojama valstybės, todėl buvo nuspręsta įkurti Lietuvos profesionalų bokso federaciją (LPBF), kurios tikslai yra labai aiškiai išdėstyti įstatuose. Tai LBF darbo tęsinys ir glaudus bendradarbiavimas, bokso šakos reikalų sprendimas, salių, inventoriaus, boksininkų meistriškumo, trenerių kvalifikacijos kėlimas, varžybų organizavimas, seminarai, teisėjų paruošimas ir kt.

Dėl LBF federacijos gaunamo labai mažo valstybinio finansavimo daugelis jaunų ir perspektyvių boksininkų pasitraukia iš aktyvaus sporto arba išvyksta į užsienį atstovauti kitas valstybes profesionalame bokse. Vienas iš pagrindinių LPBF tikslų yra atstovauti Lietuvos profesionalius boksininkus organizuojant turnyrus bei suteikti galimybę jaunimui garsinti Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Papasakokite apie turnyro veidą - Tadą Tamašauską.

- Tadas Tamašauskas yra dabartinis Lietuvos čempionas, sunkiasvorių boksininkų kategorijoje tituluočiausias Lietuvos boksininkas. Tuo pačiu, tai labai aukštos erudicijos žmogus kuris boksą propaguoja ne tik bokso salėje, bet yra įkūręs klubą „City boxing and fitness“ Vilniuje, kuris pritraukia jaunus aktyvius sportininkus ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą visų žmonių amžių grupėse.Tadas Tamašauskas megėjų bokso ringui atidavė daug metų. Jam atėjo laikas išbandyti save profesionaliame bokse bei atstovauti Lietuvą pasauliniuose bokso turnyruose, kadangi šiai dienai priimti AIBA įstatymai neprieštarauja boksininkams atstovauti megėjų ir profesionalų boksą vienu metu. Anksčiau to daryti nebuvo galima.

Turnyre netrūksta patyrusių kovotojų, tačiau yra ir jaunųjų talentų. Kokios Lietuvos jauniausių talentų perspektyvos?

- Kaip ir minėjau, vienas iš pagrindinių LPBF tikslų yra padėti jauniems ir perspektyviems boksininkams suteikti galimybę atstovauti Lietuvą mūsų šalyje ir visame pasaulyje. Užtikrinti, kad sportininkas dalyvaudamas profesionaliuose bokso turnyruose gautų atitinkamą finansinį atlygį. Visose pasaulio šalyse tai vyksta jau daugelį metų.

Jūsų akimis, kokį laikotarpį šiuo metu išgyvena Lietuvos boksas?

- Manyčiau, kad išgyveną vieną iš geresnių laikotarpių, bet tobulėti dar tikrai yra kur ir tai yra būtina. Tam tikslui yra būtinas visų Lietuvos bokso klubų glaudus bendradabiavimas ir geranoriški tikslai vieni kitiems padėti.

Kokios naujai įsikūrusios LPBF viltys?

- Į viltis daug vilčių nededame. Tik aktyviu ir nuoseliu darbu siekiame kiek įmanomą daugiau propaguoti bokso šaką Lietuvoje ir visame pasaulyje. Bendradarbiauti su visais Lietuvos bokso klubais, kurie ne priešina, o ieško jungiančių savybių ir bendrų tikslų.

Dvikovų pristatymas:

Vladimir Milevskij vs Aleksandrs Roldugins

V.Milevskij (1984 m.) 84 kg. treneris Valerijus Krivojus. 2015 m. Lietuvos čempionas. Turėtos kovos - 151, laimėtos 129 kovos, K.O. - 7. Daugkartinis tarptautinių turnyrų nugalėtojas.

A.Roldugins (1987 m.) svorio kategorija -pussunkis 86 kg. Profesionaliame ringe 6 kovos, K.O. - 2 pergalės, 1 lygiosios. Latvijos čempionas.

Tadas Tamašauskas vs Aleh Zablotski

T. Tamašauskas (1990 m.) Dabartinis Lietuvos čempionas svorio kategorijoje 91 kg. Penkis kartus Lietuvos čempionas. Pasaulio naftos šalių taurės nugalėtojas 2014m. Rusija. Europos sąjungos šalių čempionatas Bulgarija 2014m 3 vieta. Pasaulio naftos šalių čempionatas 2015m. Rusija 3 vieta. Turėtos kovos - 140, laimėtos 109 kovos, K.O. - 17

A. Zablotski (1987 m.) Pirmasis sunkus, iki 90 kg. Baltarusijos čempionas. Profesionaliame ringe trys kovos.

Vitalijus Subačius vs Madars Trivols

V.Subačius (1979 m.), treneris Vidmantas Bružas. 16 kartų Lietuvos čempionas. Europos sąjungos čempionas 2003 m. Europos sąjungos vicecempionas 2004 m. Pasaulio čempionatas 5 vieta 2005 m. Pasaulio studentų čempionas 2006 m. Pasaulio čempionatas 5 vieta 2009 m. Europos čempionatas 5 vieta 2010 m. SportAccord Combat Games 3 vieta 2010m. Turėtos kovos - 332, laimėtos 258 kovos.

M.Trivols. Pirmasis sunkus, iki 90 kg. Latvijos kikbokso čempionas.

Edgaras Skurdelis vs Nukri Gamgebeli

E.Skurdelis (1993 m.) 62 kg. Europos jaunimo vicečempionas (2011m. Dublinas). Europos olimpinių vilčių U23 bronzos laimėtojas (2012 Kaliningradas). Europos sąjungos čempionatas 3 vietos laimėtojas (2013 Bulgaria).Algirdo Šociko turnyro penkis kartus iš eilės laimėtojas (Kaunas). Turėtos kovos - 250, laimėtos 169 kovos, K.O. - 4.

N.Gamgebeli (1998 m.) (62 kg.) 2017 m. debiutavo profesionalų ringe. 1 kova ir K.O - 1. Gruzijos čempionas.

Mahamed Nurudzinau vs Igor Faniian

M.Nurudzinau (1981 m.), 2005 metų pasaulio čempionato vicečempionas, 2008 m Europos čepionas, 2008 m, Olimpinių žaidynių dalyvis.

I.Faniian (1989 m.) Antrasis pusvidutinis (71 kg.). Turėjo 30 kovų, 15 laimėtų, K.O. - 7. Armėnijos ir Ukrainos čempionas.

Marius Vyšniauskas vs Ravil Mukhamandiyarov

M.Vyšniauskas (1986 m.) 54,5 kg. treneris Petras Prokofjevas. Dabartinis Lietuvos čempionas. Europos jaunimo čempionatas 5-8 vietos. 14 kartų Lietuvos čempionas. 164 laimėtos kovos.

R.Mukhamandiyarov (1974 m.) 55 kg. Turėjo 61 kovą, K.O. - 2. Rusijos čempionas.

Mykolas Berneckis vs Tornike Kandelaki

M.Berneckis (1996 m.), treneris Kazimieras Daknys. Lietuvos bokso čempionatas 2015m. 3 vieta. Lietuvos bokso čempionatas 2016m. 3 vieta. Turėtos kovos - 23, laimėtos 17, K.O. - 7.

T.Kandelaki (19 m.) Svorio kategorija - pusvidutinis (64 kg.) 2017 m. debiutavo profesionalų ringe. 2 kovos, K.O. - 1. Gruzijos čempionas.

Aldo Colliander vs Mareks Kovalevskis

A.Colliander (1978 m.) Du kartus laimėjo Švedijos čempionatą. Turėtos kovos - 13, laimėtos kovos - 11, K.O. - 5

M.Kovalevskis (1984 m.) (94 kg.) 2008 m. debiutavo profesionalų ringe. Laimėjo 2 kovas, K.O. - 1.

Kur? Klubas „Legendos“ (Kalvarijų g. 85)

Kada? Rugsėjo 9 d. (šeštadienis)

Bilietus platina - Tiketa.lt

RomasGudžiauskas Legendosklubas LPBFPROFESSIONALBOXING2017 Lietuvosprofesionalųboksofederacija LPBFProfessionalBoxingTurnament
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
929 peržiūros rugpjūčio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Foto ir video
Penktadienį, liepos 13 d., baigėsi savaitę trukusi ir kupina nepakartojamų įspūdžių ir nuotykių vaikų vasaros stovykla „Saugi vasara”, kurią organizavo Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai. Dėkojame visiems, kurie rūpinosi, kad vaikams būtų gera ir įdomu! „Daryti kažką gero yra pasakiškai malonu!“ – pasibaigus stovyklai, parašė dienas vasaros stovykloje leidę vaikai. Vienas jų, Deimantas, pasitaręs su tėvais, nusprendė tapt...
Kriminalai
Rugpjūčio 18 d. į Vilniaus ligoninę pristatyta ir dėl nežymios šautinės žaizdos kojoje, suteikus med. pagalbą, išleista mergina (g. 1991 m.), kuri paaiškino, kad tą pačią dieną apie 21 val. 40 min. Vilniuje, A. Kojelavičiaus g., namuose, susižalojo neatsargiai elgdamasi su pneumatiniu pistoletu, iššaudama šratą sau į koją. Aplinkybės aiškinamos. Rugpjūčio 18 d. apie 4 val. Vilniuje, Sodų g., vairuotojas (g. 1994 m.), siekdamas išvengti administracinės atsa...
Įvykiai
Rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis „Sostinės dienos“ kaip ir kasmet į miesto centrą pritrauks ne tik gausybę vilniečių, bet ir į šventę specialiai atvykusių svečių. Jau 25-tąjį kartą organizuojamos „Sostinės dienos“ šiemet žada daug staigmenų – tris dienas, kupinas nemokamų muzikinių pasirodymų, kultūros, meno, netikėtų vizualinių projekcijų, skanaus maisto ir visą eilę pramogų šeimoms. Lukiškių aikštėje – erdvė šeimoms ir 100 šachmatų lentų Atnaujinta ir v...
Aktualu
Sostinės savivaldybė dar labiau modernizavo sveikatos pažymų išdavimo tvarką: nuo rugsėjo ir darželinukų tėvams nebereikės sukti galvos dėl popierinių pažymų pristatymo į darželius – elektroninės pažymos patogiai ir greit pasieks darželius pasinaudojus e.sveikatos portalu. Ilgus dešimtmečius niekam nerūpėjo, kad tėvai buvo apsunkinami niekam nereikalingu popierizmu. Pasitelkus inovatyvius sprendimus, nuo šiol mažiau rūpesčių turės net 28 tūkst. vilniečių š...
Kriminalai
Vokietijos Gumersbacho teismas 29-nerių lietuviui dėl mašinos vagystės ir kitų smulkių nusikaltimų skyrė dviejų metų ir dviejų mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Balandžio ryte jaunuolis užpuolė 69-nerių senolę, čiupo moters rankinę ir nuvažiavo jos baltu Opel Corsa automobiliu. Praėjus dviems dienoms nuo nusikaltimo įvykdymo, Rupichterote gyvenantis lietuvis pastebėtas. Jį pamatė apie 1:15 val. nakties vogta mašina važiuojantį tarp Valdbriolio ir Rozenbacho....
Foto
Sostinės gatvėmis šiandien visą pusdienį riedėjo didžiausia dviratininkų šventė – 9-tasis „Velomaratonas“. Pedalus Vilniuje minė visi – nuo mažiausiųjų iki profesionalių dviratininkų. Sostinės tradicija tampančioje dviračių šventėje šiemet dalyvavo daugiau kaip 8,4 tūkst. dalyvių, o masiškiausios rungties startą ant dviračio davė bei didžiausias dviratininkų komandas apdovanojo sostinės meras Remigijus Šimašius. „Atsisėdę ant dviračio ar eidami pėsčiomis t...
Transportas
Vilniaus miesto savivaldybė praneša apie važiuojamosios dalies aptvėrimus ir laikinus eismo ribojimus: rugpjūčio 20-30 dienomis dėl dujotiekio rekonstrukcijos darbų laikinai bus draudžiamas transporto eismas Mėsinių gatvėje. Darbai bus vykdomi etapais. Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus.
Įdomu!
Pagerintas naujas rekordas – Šveicarijos laikrodžių gamintojas „Vacheron Constantin“ sukūrė kišeninį laikrodį „Referenz 57260“, kuris, pasak kūrėjų - sudėtingiausias pasaulyje. Naujajam „Referenz 57260“ modeliui funkcijų gausa neprilygsta joks kitas mechaninis laikrodis. Skirtingai nei elektroninis, mechaninis laikrodis susideda iš varžtų, krumpliaračių ir spyruoklių. Dauguma laikrodžių savininkų, pirmenybę teikia įprastoms laikrodžių funkcijoms ir dizainu...
Įvykiai
Ketvirtadienį Rygoje pristatyta lietuvių sukurta naujovė – virtualioje realybėje (VR) atkurtas Latvijos sostinės gyvenimas prieš šimtmetį. „Riga Time Jump“ pavadintą minutės trukmės vaizdą galima stebėti bet kuriame išmaniajame įrenginyje arba Domo katedros aikštėje specialiai įrengtu teleskopu. Lietuviškas sprendimas – tarp pirmųjų pasaulyje Lietuviškos įmonės „Nonsense.tv“ sukurtas sprendimas tapo vienu pirmųjų pasaulyje virtualios realybės istorinių v...