Vilniuje organizuojamas grandiozinis bokso turnyras

Rugsėjo 9 d. (šeštadienį), klube „Legendos“ Lietuvos profesionalų bokso federacija (LPBF) organizuoja grandiozinį taurės turnyrą Vilniuje. Sostinėje susirinks 16 bokso profesionalų, tarp kurių bus 6 lietuviai. Į turnyrą atvyks pajėgiausi Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos, Rusijos, Švedijos ir Latvijos kovotojai.

Lietuvos bokso mokykla turės rimtą išbandymą profesionalų sporte. Aštuonių kovų turnyre pasirodys ir dabartiniai Lietuvos čempionai. Šias bokso kovas žada transliuoti 62 valstybių televizijos. Bokso vakarą papildys ir šou programa. Klubas „Legendos“ netalpina labai daug žiūrovų, todėl rekomenduojama bilietais pasirūpinti iš anksto.

Vilniaus miesto portalas vilniuje.info pakalbino LPBF prezidentą Romą Gudžiauską, kuris yra buvęs Rygos CKA, Latvijos TSR ir Lietuvos TSR bokso rinktinių narys, bokso klubo „Gintarinė pirštinė“ prezidentas, LBF viceprezidentas ir Vilniaus miesto ir apskrities bokso federacijos viceprezidentas.

Romai, kaip kilo mintis organizuoti turnyrą?

- Lietuvos bokso federacija (LBF), kuri vienintelė oficialiai atstovauja bokso sportą Lietuvoje yra labai mažai finansuojama valstybės, todėl buvo nuspręsta įkurti Lietuvos profesionalų bokso federaciją (LPBF), kurios tikslai yra labai aiškiai išdėstyti įstatuose. Tai LBF darbo tęsinys ir glaudus bendradarbiavimas, bokso šakos reikalų sprendimas, salių, inventoriaus, boksininkų meistriškumo, trenerių kvalifikacijos kėlimas, varžybų organizavimas, seminarai, teisėjų paruošimas ir kt.

Dėl LBF federacijos gaunamo labai mažo valstybinio finansavimo daugelis jaunų ir perspektyvių boksininkų pasitraukia iš aktyvaus sporto arba išvyksta į užsienį atstovauti kitas valstybes profesionalame bokse. Vienas iš pagrindinių LPBF tikslų yra atstovauti Lietuvos profesionalius boksininkus organizuojant turnyrus bei suteikti galimybę jaunimui garsinti Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Papasakokite apie turnyro veidą - Tadą Tamašauską.

- Tadas Tamašauskas yra dabartinis Lietuvos čempionas, sunkiasvorių boksininkų kategorijoje tituluočiausias Lietuvos boksininkas. Tuo pačiu, tai labai aukštos erudicijos žmogus kuris boksą propaguoja ne tik bokso salėje, bet yra įkūręs klubą „City boxing and fitness“ Vilniuje, kuris pritraukia jaunus aktyvius sportininkus ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą visų žmonių amžių grupėse.Tadas Tamašauskas megėjų bokso ringui atidavė daug metų. Jam atėjo laikas išbandyti save profesionaliame bokse bei atstovauti Lietuvą pasauliniuose bokso turnyruose, kadangi šiai dienai priimti AIBA įstatymai neprieštarauja boksininkams atstovauti megėjų ir profesionalų boksą vienu metu. Anksčiau to daryti nebuvo galima.

Turnyre netrūksta patyrusių kovotojų, tačiau yra ir jaunųjų talentų. Kokios Lietuvos jauniausių talentų perspektyvos?

- Kaip ir minėjau, vienas iš pagrindinių LPBF tikslų yra padėti jauniems ir perspektyviems boksininkams suteikti galimybę atstovauti Lietuvą mūsų šalyje ir visame pasaulyje. Užtikrinti, kad sportininkas dalyvaudamas profesionaliuose bokso turnyruose gautų atitinkamą finansinį atlygį. Visose pasaulio šalyse tai vyksta jau daugelį metų.

Jūsų akimis, kokį laikotarpį šiuo metu išgyvena Lietuvos boksas?

- Manyčiau, kad išgyveną vieną iš geresnių laikotarpių, bet tobulėti dar tikrai yra kur ir tai yra būtina. Tam tikslui yra būtinas visų Lietuvos bokso klubų glaudus bendradabiavimas ir geranoriški tikslai vieni kitiems padėti.

Kokios naujai įsikūrusios LPBF viltys?

- Į viltis daug vilčių nededame. Tik aktyviu ir nuoseliu darbu siekiame kiek įmanomą daugiau propaguoti bokso šaką Lietuvoje ir visame pasaulyje. Bendradarbiauti su visais Lietuvos bokso klubais, kurie ne priešina, o ieško jungiančių savybių ir bendrų tikslų.

Dvikovų pristatymas:

Vladimir Milevskij vs Aleksandrs Roldugins

V.Milevskij (1984 m.) 84 kg. treneris Valerijus Krivojus. 2015 m. Lietuvos čempionas. Turėtos kovos - 151, laimėtos 129 kovos, K.O. - 7. Daugkartinis tarptautinių turnyrų nugalėtojas.

A.Roldugins (1987 m.) svorio kategorija -pussunkis 86 kg. Profesionaliame ringe 6 kovos, K.O. - 2 pergalės, 1 lygiosios. Latvijos čempionas.

Tadas Tamašauskas vs Aleh Zablotski

T. Tamašauskas (1990 m.) Dabartinis Lietuvos čempionas svorio kategorijoje 91 kg. Penkis kartus Lietuvos čempionas. Pasaulio naftos šalių taurės nugalėtojas 2014m. Rusija. Europos sąjungos šalių čempionatas Bulgarija 2014m 3 vieta. Pasaulio naftos šalių čempionatas 2015m. Rusija 3 vieta. Turėtos kovos - 140, laimėtos 109 kovos, K.O. - 17

A. Zablotski (1987 m.) Pirmasis sunkus, iki 90 kg. Baltarusijos čempionas. Profesionaliame ringe trys kovos.

Vitalijus Subačius vs Madars Trivols

V.Subačius (1979 m.), treneris Vidmantas Bružas. 16 kartų Lietuvos čempionas. Europos sąjungos čempionas 2003 m. Europos sąjungos vicecempionas 2004 m. Pasaulio čempionatas 5 vieta 2005 m. Pasaulio studentų čempionas 2006 m. Pasaulio čempionatas 5 vieta 2009 m. Europos čempionatas 5 vieta 2010 m. SportAccord Combat Games 3 vieta 2010m. Turėtos kovos - 332, laimėtos 258 kovos.

M.Trivols. Pirmasis sunkus, iki 90 kg. Latvijos kikbokso čempionas.

Edgaras Skurdelis vs Nukri Gamgebeli

E.Skurdelis (1993 m.) 62 kg. Europos jaunimo vicečempionas (2011m. Dublinas). Europos olimpinių vilčių U23 bronzos laimėtojas (2012 Kaliningradas). Europos sąjungos čempionatas 3 vietos laimėtojas (2013 Bulgaria).Algirdo Šociko turnyro penkis kartus iš eilės laimėtojas (Kaunas). Turėtos kovos - 250, laimėtos 169 kovos, K.O. - 4.

N.Gamgebeli (1998 m.) (62 kg.) 2017 m. debiutavo profesionalų ringe. 1 kova ir K.O - 1. Gruzijos čempionas.

Mahamed Nurudzinau vs Igor Faniian

M.Nurudzinau (1981 m.), 2005 metų pasaulio čempionato vicečempionas, 2008 m Europos čepionas, 2008 m, Olimpinių žaidynių dalyvis.

I.Faniian (1989 m.) Antrasis pusvidutinis (71 kg.). Turėjo 30 kovų, 15 laimėtų, K.O. - 7. Armėnijos ir Ukrainos čempionas.

Marius Vyšniauskas vs Ravil Mukhamandiyarov

M.Vyšniauskas (1986 m.) 54,5 kg. treneris Petras Prokofjevas. Dabartinis Lietuvos čempionas. Europos jaunimo čempionatas 5-8 vietos. 14 kartų Lietuvos čempionas. 164 laimėtos kovos.

R.Mukhamandiyarov (1974 m.) 55 kg. Turėjo 61 kovą, K.O. - 2. Rusijos čempionas.

Mykolas Berneckis vs Tornike Kandelaki

M.Berneckis (1996 m.), treneris Kazimieras Daknys. Lietuvos bokso čempionatas 2015m. 3 vieta. Lietuvos bokso čempionatas 2016m. 3 vieta. Turėtos kovos - 23, laimėtos 17, K.O. - 7.

T.Kandelaki (19 m.) Svorio kategorija - pusvidutinis (64 kg.) 2017 m. debiutavo profesionalų ringe. 2 kovos, K.O. - 1. Gruzijos čempionas.

Aldo Colliander vs Mareks Kovalevskis

A.Colliander (1978 m.) Du kartus laimėjo Švedijos čempionatą. Turėtos kovos - 13, laimėtos kovos - 11, K.O. - 5

M.Kovalevskis (1984 m.) (94 kg.) 2008 m. debiutavo profesionalų ringe. Laimėjo 2 kovas, K.O. - 1.

Kur? Klubas „Legendos“ (Kalvarijų g. 85)

Kada? Rugsėjo 9 d. (šeštadienis)

Bilietus platina - Tiketa.lt

RomasGudžiauskas Legendosklubas LPBFPROFESSIONALBOXING2017 Lietuvosprofesionalųboksofederacija LPBFProfessionalBoxingTurnament
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
935 peržiūros lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Kultūra
Lygiai prieš metus, minint Tarptautinę tolerancijos dieną, Vilniaus kultūrinį maršrutą papildė naujas traukos centras - Samuelio Bako muziejus, veikiantis kaip Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus padalinys. Samuelis Bakas (g. 1933 m.) - pasaulinio garso litvakų dailininkas, kurio talentas sužibėjo Vilniaus gete. Šiandien menininkas gyvena ir kuria Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau gimtasis Vilnius užima reikšmingą vietą jo kūryboje, kurios dalį...
Įvykiai
Lapkričio 15-ąją minima jau penktoji Europos muzikos terapijos diena. „Muzika mane išjudina“ (Music Moves Me) – toks šių metų Europos muzikos terapijos dienos šūkis. Muzika sužadina mūsų emocijas ir sukelia norą judėti – tai poveikis, darantis įtaką žmonių sveikatai, todėl muzikos terapija dažnai taikoma pacientams. Minint Europos muzikos terapijos dieną, pasikalbėjome su jungtinės Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto (VU MF) ir Lietuvos muzikos ir te...
Įvykiai
854. Tiek medžių privačia iniciatyva bus pasodinta Neries krantinėse ir Vingio parke Vilniaus mieste ateinantį pavasarį. Žaluma praturtinti sostinės plotus nusprendė viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.   Medžių skaičius pasirinktas neatsitiktinai – taip įmonė pažymės vieno didžiausių gyvenamosios konversijos projektų šalyje – „Antakalnio terasų“ gyvenvietės – įgyvendinimą. Buvusi apleista Lietuv...
Kriminalai
Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo, buvo nustatytas asmuo, Vilniaus Radvilų gimnazijoje papurškęs pipirinių dujų. Gan greitai išaiškinti taip pasielgusį asmenį padėjo sostinės gimnazijos darbuotojai. „Apklausiamas asmuo prisipažino mokykloje purškęs pipirinių dujų“, – sakė ikiteisminį tyrimą organizuojantis ir jam vadovaujantis Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Justas Gureckas. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ši...
Sportas
Krepšinio klubas „Rytas“ praneša, kad iš generalinio direktoriaus pareigų traukiasi klubo dalininkas Darius Gudelis. D.Gudelis tikisi, kad jo pasitraukimas sukels platesnes diskusijas dėl Vilnius klubo ateities ir identiteto. „Pernai, pirmajame klubo dalininkų susirinkime su miesto meru sutarėme, kad nuo savo tiesioginės veiklos atsitrauksiu ir klubo administracijai vadovausiu metus. Per tą laiką kartu, stabilizavome padėtį klube, padėjome tvirtus pagrindu...
Įvykiai
Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo informacijos centre vyko kontaktų mugė su Vilniaus mieste veikiančiomis ir smurto prevenciją vykdančiomis bei pagalbą smurto aukoms teikiančiomis organizacijomis bei savivaldybės atstovais. Kontaktų mugės metu kiekviena iš organizacijų papasakojo apie save bei pristatė 16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris akcijai skirtus renginius, kurie prasidės per Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną – la...
Įvykiai
Vilniaus universitetas (VU) pasirašė susitarimo memorandumą su Čikagos universiteto Jūrų biologijos laboratorija(Marine Biological Laboratory, MBL, JAV). Memorandumas pasirašytas siekiant plėtoti akademinį bendradarbiavimą ir skatinti keitimąsi informacija bei patirtimi tarp šių dviejų mokslo institucijų. Įgyvendinant šį susitarimą institucijoms atstovaus VU Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos katedros profesorius Arvydas Laurinavičius ir MBL m...
Transportas
Oro uostas Vilniuje natūraliai yra didžiulio judėjimo centras, iš kurio ir į kurį kasdien atvyksta tūkstančiai žmonių. Tai, kokiais metodais jie tai daro, iš dalies apibrėžia visą miesto judumo sistemą. Nauji tyrimai rodo, kad per pastaruosius septynerius metus Vilniuje gerokai pakilo pasitikėjimas viešuoju miesto transportu. „Jau ne vienerius metus siekiame palengvinti mūsų keleivių susisiekimą su Vilniaus oro uostu ir sudaryti kaip įmanoma geresnes išvyk...
Kriminalai
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnams dar kartą su įkalčiais įkliuvo ką tik iš įkalinimo įstaigos išėjęs, už kišenvagystes ne kartą teistas vyras (gimęs 1976 m.), pravarde „Šaiba“. Lapkričio 15 d. apie 15 val. 40 min. sostinės stoties mikrorajone kriminalistai pastebėjo jiems gerai žinomą vyrą ‒ jis dar prieš porą metų buvo sulaikytas ir nuteistas už kišenv...