Lietuvos rinktinė Vilniuje ruošiasi mesti iššūkį ispanams

Nacionalinė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigia draugiškų rungtynių ciklą prieš Europos vyrų krepšinio čempionatą, kuris prasidės jau rugpjūčio 31 dieną ir vyks net keturiose valstybėse: Izraelyje, Suomijoje, Rumunijoje ir Turkijoje. Lietuviai rungtyniaus Izraelio sostinėje Tel Avive, B grupėje su ukrainiečiais, vokiečiais, žydais, gruzinai ir italais. 

Penktadienį 19:30 val. „Siemens“ arenoje Lietuvos rinktinė prieš ispanų žvaigždyną stos nukraujavusi. Lietuvių komanda per trečiadienio susitikimą Šiauliuose su islandais prarado vieną svarbiausių komandos žaidėjų - Luką Lekavičių, kuris patyrė pėdos kaulo lūžį.

Lietuvos komandai pasirengimo ciklas nebuvo toks sėkmingas, kokio tikėtasi. Pirmose pasiruošimo Europos čempionatui rungtynėse vos vienu tašku buvo įveikta Lenkijos rinktinė. Vėliau sekė trys nesėkmės: gruzinams pralaimėta  rezultatu 70:81, kroatams 80:82, o prancūzams 98:77.

Po nesėkmių virtinės rinktinės žaidėjas Mantas Kalnietis teigė, jog sutiktų pralaimėti visas draugiškas rungtynes, tačiau laimėti čempionatą. Nors sporto kritikai jau pradėjo linčiuoti lietuvių rinktinę, tačiau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai vis dar ieško savo žaidimo braižo.

Lietuvai pralaimėjus tris sykius paeiliui, vėliau sekė pergalės prieš prancūzus (96:71), rumunus (97:64) ir Islandiją (84:62). Principinėje dvikovoje su latviais Rygoje lietuviai nusileido rezultatu 87:77.

Jeigu per iki šiol 8 sužaistas rungtynes lietuviai įveikė tik vieną pajėgų varžovą (rungtynės Kaune su prancūzais), tai penktadienį „Siemens“ arenoje bus galima išvysti tikrą mūsų krepšininkų pajėgumą. Ispanai yra olimpiniai bronzininkai ir viena pajėgiausių planetos krepšinio komandų. Lietuviai vis dar nepamiršo 50 taškų skirtumo pralaimėjimo ispanams olimpinėse žaidynėse. Arba praėjusio Europos krepšinio čempionato 2015 metais, kurio finale Lietuviai ispanams nusileido 63:80.

Ispanų rinktinė pasiruošimo cikle kol kas per 8 rungtynes suklupo tik sykį - dviem taškais nusileista belgų rinktinei. Ispanai įveikė Izraelį, Tunisą, Venesuelą, Senegalą ir Belgiją. Paskutiniuose dvejuose Europos čempionatuose Lietuvos vyrai iškovojo sidabro medalius. Penktadienį laukia tikras krepšinio mūšis tarp dviejų galingų Europos valstybių rinktinių.

Lietuvos rinktinės Eurobasket tvarkaraštis:

Rugpjūčio 31 d. 18:30 val. Lietuva - Gruzija

Rugsėjo 2 d. 21:30 val. Lietuva - Izraelis

Rugsėjo 3 d. 18:30 val. Lietuva - Italija

Rugsėjo 5 d. 15:45 val. Lietuva - Ukraina

Rugsėjo 6 d. 14:45 val. Lietuva - Vokietija

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.