Literatūros mėgėjai bursis skaitymo festivalyje

Trečiasis Skaitymo festivalis kviečia rudenį pradėti skaitymo maratonuose. Jau rugsėjo 8-9 d. atnaujintame bibliotekos kiemelyje (Trakų g. 10) skaitymo entuziastai turės progą  pamankštinti smegenis ir patreniruoti vaizduotę.

Gerą formą palaikyti padės Marius Čepulis, Geležinė Lapė, Kristupas Sabolius, Dovydas Pancerovas, Aušra Kaziliūnaitė ir dar daug kitų. Prie geros nuotaikos prisidės Vidas Bareikis ir BALTASIS KIRAS.

Renginio dalyvių lauks Literatūrinė vaistinė ir Literatūrinis teismas, susitikimai su rašytojais, paskaitos, koncertai, spektakliai, kūrybinės ir robotikos dirbtuvės, žaidimai, edukaciniai užsiėmimai, parodos ir tiesiog maloni skaitymo bei atsipalaidavimo aplinka. Visi renginiai ir veiklos nemokami.

Kur? Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kiemelyje (Trakų g. 10, Vilnius)

Kada? Rugsėjo 8-9 d.

Praeito renginio akimirkos:

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.