Traukiniu iš Kauno į Vilnių - vos per 59 minutes

„Lietuvos geležinkeliai“ pranešė apie naują ambicingą programą, kurios tikslas - siekti didesnio traukinių greičio, kad keleiviai iš taško A į tašką B nuvyktų kaip įmanoma greičiau. Rugpjūčio 22 dieną pradėjo veikti maršrutas Kaunas-Vilnius, kurį traukinys įveikia per rekordiškai trumpą laiką - vos 59 minutes.

„Lietuvos geležinkeliai“ pastaruoju metu sėkmingai ieško kaip pritraukti keleivius. „Vasaros ekspresas“ ir kitos akcijos bei kelionės sąlygų gerinimas lėmė kelionių traukiniais populiarumą. Pradėję tikslingai siekti kelionių laiko trumpinimo, „Lietuvos geležinkeliai“ ėmėsi spręsti vieną iš pagrindinių problemų, kurios šį keliavimo būdą darė nepatrauklų.

„Vakar pirmasis traukinys iš Kauno pasiekė Vilnių per 59 minutes. Tokį gerą rezultatą pavyko pasiekti pakoregavus tvarkaraščius, kad traukinys galėtų važiuoti be sustojimų, o jo greičiui netrukdytų prasilenkimai su kitais traukiniais“, - teigė „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Linas Baužys.

Iš Kauno į sostinę per 59 minutes nuvyksiantis traukinys kasdien išvyks 14 val. 40 min. Šiame maršrute nėra nei vieno tarpinio sustojimo. „Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, jog baigus įvairius traukinio bėgių remonto darbus, traukinių, greitai kursuojančių tarp šių dviejų miestų, tik padaugės. „Lietuvos geležinkeliai“ ateityje planuoja greituosius maršrutus pritaikyti ir kitiems Lietuvos miestams.

„Tai bus nuolatinis procesas ir kova už kiekvieną minutę“, - ryžtingai kalbėjo L.Baužys.

Šiais metais „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais keliavo virš 700 tūkst. keleivių. Tai yra 4 procentais daugiau nei prieš metus. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.