vilniuje.info

„Vytis“ namuose iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę

Sostinės garbę antrame pagal pajėgumą šalies futbolo turnyre ginantis ir ketvirtą vietą tarp 15 komandų užimantis Vilniaus „Vytis“ trečiadienį namuose 1:0 (1:0) įveikė dvyliktoje turnyrinės lentelės vietoje esančią „Trakai B“ komandą ir po pertraukos grįžo į pergalių kelią.

Rungtynes daug aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie nuo pat akistatos starto užspaudė „Trakai B“ ekipą jų aikštės pusėje ir rezgė pavojingus išpuolius, kurių ne vienas baigėsi pavojingais smūgiais į vartus ar šalia jų. Svečiai, nespėdami paskui vilniečius, ne kartą juos stabdė pražangomis, bet rungtynių arbitras, net ir už pasikartojančius pavojingus veiksmus, geltonomis kortelėmis Trakų komandos nebaudė.

36 minutę po eilinės pražangos baudos aikštelės prieigose A. Vaskela galingu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą ir, nepalikdamas varžovų vartininkui jokių šansų, išvedė vilniečius į priekį. Po įvarčio vyčiai dar kelis kartus grasino svečių vartams, bet pirmame kėlinyje daugiau nepasižymėjo.

Antroje rungtynių dalyje vyčiai ir toliau turėjo persvarą, nors ir nebe tokią ryškią. Šeimininkai ir toliau didžiąją laiko dalį laikė kamuolį bei susikūrė dar ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau strigo realizacija ir kamuolys į vartus nekrito.

Svečiai iš Trakų kelis kartus sugebėjo pabėgti į greitas atakas, bet su jų smūgiais be didesnių problemų tvarkėsi komandoje debiutavęs S. Klevinskas. Vilniečiai turėjo daug progų padidinti persvarą, tačiau po rungtynių džiaugėsi iškovoję gyvybiškai svarbius taškus.

Sekmadienį „Vyčio“ lauks kelionė į Panevėžį, kur LFF Taurės rungtynėse su vietos komanda vilniečiai tikėsis pasiekti pergalę ir patekti tarp keturių stipriausių LFF Taurės ekipų.

Komandų sudėtis:

„Vilniaus Vytis": S. Klevinskas, H. Šidlauskas, A. Skuratovič (72' T. Symulevič), M. Šoblinskas, A. Vaskela, N. Misiuk (85' M. Kardokas), R. Juška, Leonardo, B. Lučiūnas, Y. Utsunomiya (78' D. Skorikovs), V. Emelianenko.

„Trakai B": T. Sheremeta, R. Masenzovas (69' E. Ališauskas), D. Šėgžda, Y. Mamaev, A. Kazakevičius, P. Kruk (46' S. Jurgilas), I. Baranauskas, D. Sūnelaitis, I. Kružikas (81' L. Žukauskas), M. Vasiliauskas (46' L. M. Traore), A. Borodinas.