vilniuje.info

SEL: „Pirkim prekę lietuvišką“

Aštrių pasisakymų ir įvairių pažeidimų viešoje erdvėje nevengiantis 41-erių metų Egidijus Dragūnas - grupės SEL veidas, „Facebook“ paskyroje reklamuodamas rugsėjo 2-ąją vyksiantį koncertą Kalnų slėnyje, tikino, jog jis bus geriausias metų koncertas Lietuvoje.

Populiariausių pasaulio atlikėjų gyvus pasirodymus mėgstantis stebėti E.Dragūnas, šią vasarą lankėsi daugelyje užsienio muzikos garsenybių koncertų ir teigė supratęs, jog SEL koncertas rugsėjo mėnesį bus žymiai įspūdingesnis.

„Mano koncertas Vilniuje bus pats stipriausias. Tiek garso, tiek šviesų, tiek bet kokiu aspektu. Tegul užsienio dainininkai negalvoja, kad gali į Lietuvą atvežti savo nusenusius šou, kad mes esame kvailiai. Kainos į jų koncertus yra neadekvačios. Mes už gerokai mažesnes kainas parodome geresnį šou“, - tvirtino SEL vokalistas.

E.Dragūnas oficialioje grupės paskyroje rengia pranešimų dalinimosi konkursus, kuriuose grupės dainomis pasidalinę žmonės gali laimėti pakvietimus į koncertą. SEL lyderis stebėjosi, dėl ko konkursuose dalyvauja tūkstančiai žmonių: „Paaiškinkite vieną dalyką, nes kažko nesuprantu. Parašiau pranešimą, norėdamas pralošti du pakvietimus, ir per pora valandų atsiliepė 11 000 žmonių. Atsakykite, ar tai noras kažką gauti už dyką, ar bilietų kainos per didelės? Pavyzdžiui, Vilniuje vyksta Robbie Williams koncertas, į kurį bilietai kainavo 70-300 eurų. Žmonių buvo pakankamai daug, tačiau šou buvo vidutiniškas. SEL kūrybinė grupė įdeda labai daug darbo ir resursų, kad lietuviškas produktas konkuruotų su pasauliu. Pirkime prekę lietuvišką, palaikykime vienas kitą, kelkim vienas kito lygį“, - kalbėjo E.Dragūnas.

Kalnų parke vyksiančiame koncerte bus sumontuota koncerto metu Klaipėdoje pastatyta scena-robotas, prilygsianti 8 aukštų pastatui. SEL koncertą apšildys E.Dragūno bičiulis reperis Pushaz.

SEL koncertas Klaipėdoje:

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti