vilniuje.info

Lietuvos studentės universiadoje kovos dėl 9 vietos

Lietuvos studenčių rinktinė Taipėjuje vykstančiose pasaulio studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) kovos dėl 9-tos vietos. D grupėje 3-čią vietą užėmusios merginos šiandien susitiko su 4-tą vietą C grupėje užėmusia Ugandos rinktine. Nuo pat pradžių į priekį pabėgusios Lietuvos krepšininkės laimėjo susitikimą rezultatu 92:59 (28:9, 18:21, 30:13, 16:16).

„Nuotaikos ne kokios, kova dėl 9-tos vietos ir rungtynės su Ugandos rinktine buvo ne tai dėl ko mes čia atvažiavome, – po susitikimo kalbėjo tritaškiais varžoves užmėčiusi Greta Tamašauskaitė. – Labai norėjome pakliūti į pirmą aštuntuką, bet grupė buvo labai stipri. Šiandienos varžovėms trūko meistriškumo, koordinacijos, todėl buvo daug grubių epizodų, nepaisant to džiaugiuosi iškovota pergale. Noriu padėkoti komandai, kad surado mane laisvą, o gavus kamuolį man beliko sumesti tuos metimus“.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose sužaidė net septynis tritaškius pataikiusi Greta Tamašauskaitė – 23 tšk., Ieva Kazlauskaitė – 19 tšk., Martyna Petrėnaitė – 13 tšk.

Ugandoje geriausiai sekėsi Brendai Ekonei – 19 tšk., Sarai Agenai (Sarah Ageno) – 14tšk.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti