Vilniaus regiono kredito unija keičia pavadinimą

Visuotinis Vilniaus regiono kredito unijos narių susirinkimas lėmė kardinalias permainas. Nuspręsta, jog nuo šiol ši įstaiga vadinsis RATO kreito unija. Vilniaus regiono kredito unija veikė 21 metus.

Kredito unijos nariai pritarė naujai 2018-2021 metų strategijai, kurioje prioritetai numatyti internetinei bei mobiliajai bankininkystei. RATO ketina tapti pirmąja kredito unija Lietuvoje, visas paslaugas teikiančia internetu - mobilioje programėlėje. 

„Naujas uniijos pavadinimas bus naujas skaitmeninės veiklos etapas. Paslaugas teiksime žymiai greičiau ir patogiau” - teigė RATO kredito unijos stebėtojų tarybos pirmininkas Modestas Keliauskas.

Šiuo metu RATO siūlo nedideles metines indėlių palūkanas (iki 2,9 proc.). Tai gerokai mažesni valdymo kaštai nei komercinių bankų pasiūlymuose. Ši unija veiklą vykdo Vilniaus miesto, Vilniaus, Šalčininkų, Trakų, Elektrėnų, Širvintų, Molėtų, Švenčionių rajonų savivaldybių teritorijose.

RATO taip pat keliasi į naujas klientų aptarnavimo biuro patalpas - J.Jasinskio g. 14. Prieš mėnesį pateiktose ataskaitose pažymima, jog unijos aktyvai sudarė apie 27-28 mln. eurų, nuosavą kapitalą 1,93 mln. eurų, paskolų portfelį 19,09 mln. eurų. Unijos paslaugomis šiuo metu naudojasi apie 3 800 klientų. RATO skelbia, jog unijos kredito portfelis 2,1 karto padengtas likvidžiu nekilnojamu turtu, o net 75 procentai išduotų kreditų yra su įkeistu gyvenamuoju būstu. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.