Paskelbti įtakingiausi šalies popkultūros atstovai

Žinomi šalies žmonės ir  visuomenė šiemet nesunkiai sutarė dėl įtakingiausių šalies popkultūros atstovų trejetuko. Šį kartą pripažinimo apklausose sulaukė laidų vedėjas bei atlikėjas Marijonas Mikutavčius, atlikėjas, aktorius Andrius Mamontovas ir laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas.

Apklausos duomenimis, pirmajame dešimtuke pagal elito balsus atsidūrė „Dviračio žinių“ prodiuseris Haroldas Mackevičius, aktorius bei režisierius Algis Ramanauskas, rašytojas bei publicistas Andrius Užkalnis, atlikėjas ir socialinių projektų iniciatorius Jurgis Didžiulis, muzikantas Martynas Levickis, stilistė bei verslininkė Agnė Jagelavičiūtė, dizaineris Juozas Statkevičius.

Tuo tarpu visuomenės apklausoje ketvirtoje vietoje puikuojasi atlikėjas Egidijus Dragūnas. Penktasis – Martynas Levickis, po jo seka Andrius Užkalnis, Džordana Butkutė, Jurgis Didžiulis, Vaidas Baumila ir Giedrius Drukteinis.

Lietuvos elito nuomonės tyrimą gegužės 11 – birželio 7 dieną atliko  žurnalas „Reitingai“, jo metu buvo apklausta 779 asmenys: politikai, verslininkai bei ekonomistai, valstybės tarnautojai, visuomenininkai ir kiti.

Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimą liepos 17 - 23 dienomis delfi.lt užsakymu atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“. Tyrimo metu buvo apklausti 1009 respondentai nuo 18 iki 75 metų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.