Vilniaus darželiuose vaikams vietų nesulaukę tėvai gaus 100 eurų

Vilniaus miesto savivaldybė pasiryžo nuo rugsėjo mėnesio mokėti 100 eurų kompensaciją per mėnesį už vaikų priežiūrą visiems vilniečiams, negavusiems vietos darželyje ir prižiūrintiems savo 2-6 metų vaikus namuose arba samdantiems aukles.

Iki šiol tokią išmoką gaudavo tik privačius darželius lankančių vaikų šeimos. Per dvejus metus galimybe gauti papildomų lėšų pasinaudojo 5 600 Vilniuje gyvenančių šeimų.

100 eurų kiekvieną mėnesį nuo šiol gaus tos šeimos, kuriose yra 2-6 metų amžiaus vaikų, eilėje dėl vietos į darželį laukę ilgiau kaip metus. Taip pat abu vaiko tėvai turi būti ne mažiau nei vienerius metus pragyvenę Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje deklaruotose patalpose. Išmokos bus mokamos tol, kol šeimos atžala gaus vietą privačiame arba valstybiniame darželyje.

Vilniečiai dėl išmokų raginami su prašymu kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybę nuo rugsėjo pradžios. Spėjama, jog dėl tokios išmokos turėtų kreiptis apie 1 000 sostinėje gyvenančių šeimų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.