Negavusiems vietos darželyje - 100 eurų kompensacija

Vilniaus miesto savivaldybė nuo rugsėjo mokės 100 eurų kompensaciją per mėnesį už vaikų priežiūrą visiems vilniečiams, negavusiems vietos darželyje ir prižiūrintiems savo 2-6 metų vaikus namuose arba samdantiems aukles.

Dėl mėnesinės 100 eurų išmokos į savivaldybę mažamečių tėvai galės kreiptis jau po savaitės – rugsėjį. Iki šiol 100 eurų parama buvo skiriama einantiesiems į privačius darželius.

Savivaldybės duomenimis, per dvejus metus, kai įvesta ši galimybė, 100 eurų kompensacija pasinaudojo daugiau kaip 5600 vilniečių šeimų. Nuo šio rugsėjo 100 eurų kompensacija per mėnesį bus skiriama vilniečiams, kurių 2–6 metų vaikai eilės į darželius laukia metus ar ilgiau nuo prašyme nurodytos norimos lankyti datos. Dėl jos tėvai privalės parašyti prašymą savivaldybei.

Skaičiuojama, kad dėl šios išmokos gali kreiptis apie 1000 vilniečių.

Kompensacija šeimai bus skiriama tuo atveju, kai abiejų tėvų ir vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ne mažiau nei vienus metus arba kai vaiką augina vienas iš tėvų (globėjų) ir jo bei vaiko gyvenamoji vieta yra deklaruota savivaldybės teritorijoje ne mažiau nei vienus metus. 100 eurų kompensacija bus teikiama tol, kol vaikas gaus vietą valstybiniame arba privačiame darželyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.