Vasarą palydės malonūs orai

Paskutinė vasaros savaitė danguje virš Vilniaus atneš saulėtus orus. Maloniausi orai prognozuojami savaitės viduryje. Rugsėjo pirmą dieną (penktadienį) prasidėsiantį kalendorinį rudenį šalyje taip pat sutiksime saulėtu oru. Vidutinė savaitės orų temperatūra - 21 laipsniai šilumos. Naktimis - 10-16 laipsnių šilumos. Lietaus laukiama tik savaitės pabaigoje.

Po lietingo sekmadienio, pirmadienį oras Vilniuje sušils iki 16-20 laipsnių šilumos. Jeigu pirmadienį ir antradienį dangus dar bus debesuotas, tai nuo trečiadienio dėl anticiklono įsivyraus giedra ir maloni šiluma. Antradienį laukiama 17-21 laipsnių šilumos, o trečiadienį jau 19-24. Vėjas šiomis dienomis sieks 0-4 m/s greitį.

Ketvirtadienį orų pokyčių vilniečiai neturėtų sulaukti, nes saulė ir toliau turėtų Vilniui dovanoti paskutiniuosius kalendorinės vasaros spindulius. Pirmąją rudens dieną (penktadienį) džiugins neįkiri šiluma - sušils iki 22 laipsnių. Vėlgi, danguje turėtų nepasirodyti debesys. Šeštadienį orų sinoptikai prognozuoja panašius orus į penktadienio.

Sekmadienį numatomos žymios orų permainos. Bus apsiniaukę, temperatūra dieną nukris iki 18 laipsnių šilumos, o jos metu turėtų negausiai palyti. Pietų Lietuvoje žadamos perkūnijos, tačiau nenutikus nieko netikėto, Vilniaus jos neturėtų pasiekti.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.