Vilniaus taryba sprendžia ar didinti finansavimą „Žalgiriui“ ir „Lietuvos rytui“

Trečiadienį Vilniaus miesto tarybos posėdyje bus svarstomas siūlymas „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubui dar šiemet padidinti finansavimą po 500 tūkst. eurų.

Šią idėją pasiūlė savivaldybės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija. Konservatoriai mano, jog augantis Vilniaus biudžetas leidžia didinti finansavimą reprezentaciniams miesto klubams ir jų sporto šakų kultūrų plėtrai. Numatomas paramos didinimas būtų svarus pastiprinimas tiek „Lietuvos rytui“, tiek Vilniaus „Žalgiriui“.

2016 metais reprezentacinis Vilniaus krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ iš Vilniaus savivaldybės sulaukė 930 tūkst. eurų paramos, o legendinis futbolo klubas - Vilniaus „Žalgiris“ gavo kiek mažiau - 730 tūkst. eurų.

Vilniaus miesto tarybos sprendimu 2016 metais buvo nuspręsta per 2016-2018 metus paremti keturis produktyviausius sostinės sporto klubus - du krepšinio (moterų krepšinio klubas „Kibirkštis“ ir „Lietuvos rytas)“ bei po vieną futbolo (Vilniaus „Žalgiris“) ir rankinio ( „VHC Šviesa“). Per trejų metų laikotarpį šie klubai turi gauti 6 mln. 694 tūkst. eurų paramą.

Gautas lėšas profesionalūs sporto klubai turi skirti jaunimo sporto ūgdymui, jaunųjų profesionalų rengimui bei dalyvavimui tarptautiniuose ir vietiniuose turnyruose.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.