Vilniuje koncertuos lietuviškų šaknų turinti Vokietijos repo žvaigždė

Jau šį penktadienį, rugsėjo 1 dieną, į Vilnių atvyks ir koncertuos legendinis Vokietijos hiphop'o muzikos atlikėjas, 45 metų Torch. Į sostinę jis atsiveža savo šokių muzikos projektą „DJ Haitian Star”. Renginys vyks Vilniaus stoties rajone, greta traukinio bėgių įsikūrusiame ir jaunimo pamėgtame jaukiame bare Peronas.

Vokiečių reperis Torch yra laikomas šios šalies hiphop'o vienu iš pradininkų. Repuoti jis pradėjo dar 1980-aisiais. Per savo ilgą muzikanto karjerą jis išleido 10 studijinių muzikos albumų ir įvairiausiuose pasaulio kraštuose surengė šimtus koncertų. Torch yra itin gerai žinomas Europoje. Tiesa, labiau kaip reperis, o ne kaip didžėjus, prisistatantis „DJ Haitian Star” pseudonimu.

Kadaise Torch yra įrašęs bendrus kūrinius su tokiais žinomais repo scenos atlikėjais, kaip hiphop'o pradininkais pasaulyje laikomais Afrika Bambaataa, Freestyle, Grandmaster Caz, Jurassic 5, KRS One, Melle Mel, Missing Linx ir Whipper Whip & Virtuoso. „DJ Haitian Star” pseudonimu atliktą Torch kūryba yra itin sunkiai aptinkama interneto platybėse, nes jis leidžiama tik fiziniame formate.

Vos prieš kelis metus vokiečio pradėtas elektorinės muzikos projektas „DJ Haitian Star”, jo klausytojus nustebino pasitraukimu nuo repo muzikos rėmų. Sukdamas plokštelę ir šokdindamas minias žmonių, vokietis pasitelkia ne tik hiphop'o ritmus, tačiau ir giminingus funk bei disco

Lietuvoje šis reperis dar neturi didelio klausytojų rato, tačiau artėjantis kokybiškos muzikos koncertas penktadienį turėtų sudominti ne tik šios muzikos klausytojus, tačiau ir tuos, kurie ieško linksmų šokių. Koncerte vietinių didžėjų energijos įneš lietuviai: Flakes, Mr. Propper ir DJ Mamania.

Ne per seniausiai reperis Torch atskleidė, jog jo šaknys siekia Lietuvą. Jo močiutė buvo vokietė, tačiau gimė Lietuvoje. Atlikėjas yra sujaudintas šio fakto ir dar nėra lankęsis Lietuvoje bei nekantriai laukia savo pirmojo vizito ir koncerto šalies sostinėje.

Rudens pradžia repo klausytojus Vilniuje turėtų nudžiuginti užienio talentų pasirodymais. Be ikona tapusio Vokietijos atlikėjo Torch, sostinėje rugsėjo 5 dieną koncertuos itin žinomi lyriškieji reperiai „Divine Council”, o viena žinomiausių Rusijos repo grupių „Triagrutrika” Vilniuje pasirodys spalio mėnesį.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6).

Kada? Pentadienis, 23 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.