vilniuje.info

Sirgaliai vėl kartu stebės rinktinės transliacijas „Siemens“ arenoje

Artėjant ketvirtadieniui, kuomet Nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė Tel Avive stos į pirmąją Europos krepšinio čempionato dvikovą su Gruzijos krepšininkais, sporto aistruoliai Vilniuje, kaip įprasta rungtynes bursis stebėti kartu „Siemens“ arenoje.

Trylikos metų istoriją skaičiuojanti „Siemens“ arena jau šeštą kartą tęsia „Sporto fanų festivalio“ tradicijas ir kviečia Lietuvos rinktinės sirgalius krepšinio kovas tiesiogiai stebėti antroje pagal dydį Lietuvos arenoje. Transliacijose apsilankę sirgaliai kas kartą namo parsinešas geriausius įspūdžius, mylimą komandą palaikant saviškių būryje. Per vienas rinktinės rungtynės į areną sugūžėjo net 8 000 sirgalių.

Nuo šiol žiūrovai į areną kviečiami atvykti net tris valandas prieš rungtynes. Sirgaliams čia bus rengiami įvairūs konkursai ir pramogos. „Siemens“ arenoje žadama transliuoti visas Lietuvos rinktinės rungtynes. Bilieto kaina - 2 eurai.

Jau rugpjūčio 31 dieną prasidėsiantis 40-asis Europos krepšinio čempionatas vyks net keturiose valstybėse: Izraelyje, Suomijoje, Rumunijoje ir Turkijoje. Lietuviai rungtyniaus Izraelio sostinėje Tel Avive, B grupėje su ukrainiečiais, vokiečiais, žydais, gruzinai ir italais.

Lietuvos rinktinė per visą dalyvavimo Europos krepšinio čempionatuose istoriją yra tris kartus iškovojusi auksą (1937, 1939, 2003), taip pat tris kartus sidabrą (1995, 2013, 2015) ir kartą bronzą (2007).

Rungtynių tvarkaraštis:

Rugpjūčio 31 d. Lietuva – Gruzija, transliacijos pradžia 18.30 val.;

Rugsėjo 2 d. Lietuva – Izraelis, transliacijos pradžia 21.30 val.;

Rugsėjo 3 d. Lietuva – Italija, transliacijos pradžia 18.30 val.;

Rugsėjo 5 d. Lietuva – Ukraina, transliacijos pradžia 15.45 val.;

Rugsėjo 6 d. Lietuva – Vokietija, transliacijos pradžia 14.45

Žygimanto Gedvilos nuotr. (BNS)

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti