„Vytis“ sukūrė istoriją ir pateko į LFF taurės pusfinalį

Sekmadienį antroje pagal pajėgumą Lietuvos futbolo Pirmojoje lygoje rungtyniaujantis Vilniaus „Vyčio“ klubas Panevėžyje metė iššūkį vietiniam klubui Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalyje. Vilniečiai išvykoje palaužė „Panevėžio“ futbolininkus 0:1 (0:1) ir pateko į taurės pusfinalį, kuriame vyčių lauks tokie A lygos varžovai kaip Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Stumbras“ arba Marijampolės „Sūduva“.

Akistatą kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie rungtynių pradžioje atliko porą pusiau pavojingų smūgių. Vėliau vilniečiai perėmė iniciatyvą ir turėjo daugiau šansų, bet pramušti panevėžiečių vartininko vis nepavykdavo.

Kėlinio pabaigoje vilniečiai savo tikslą pasiekė - tolimas A. Vaskelos baudos smūgis pakeliui link vartų nesurado nei vieno žaidėjo ir netikėtai nusileido vartuose, tad po pirmos mačo dalies svečiai buvo priekyje.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, bet jo eigoje vėl kiek išryškėjo vilniečių persvara. Geriausią progą tą persvarą paversti įvarčiu turėjo A. Skuratovič, bet jo muštą kamuolį nuo vartų linijos „išvalė“ šeimininkų gynėjas.

Rungtynių pabaigoje pora šansų rezultatą išlyginti turėjo „Panevėžio“ futbolininkai, bet su jų bandymais sėkmingai tvarkėsi vyčių gynybos linija bei Saulius Klevinskas, tad svečiai atsilaikė ir iškovojo istorinį kelialapį tarp keturių stipriausių LFF Taurės komandų. Su kuo LFF taurės pusfinalyje kovos Vilniaus klubas, burtų ceremonijos metu paaiškės jau šiandien.

„Panevėžys“: M. Suvaizdis, M. Savėnas, D. Petrauskas, T. Markevičius, Ž. Banys, E. Tamulevičius (69' M. Butkus), M. Tsubasa (85' A. Ribokas), Y. Podo, D. Nebilevičius, R. R. Bilala (59' R. Misiūnas), D. M. King.

„Vytis“: S. Klevinskas, H. Šidlauskas, A. Skuratovič (82' T. Symulevič), M. Šoblinskas, A. Vaskela, N. Misiuk(90' M. Kardokas), R. Juška, Leonardo, B. Lučiūnas, Y. Utsunomiya (71' M. Makutunovičius), V. Emelianenko.

Įvartis: 41' A. Vaskela („Vytis“).

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.