Zodiako ženklų charakteristika. Šaulys

Stiprybės: dosnumas, perfekcionizmas, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: daugiau žada nei padaro, labai nekantrus, visuomet sako tai, ką galvoja.

Mėgstami dalykai: laisvės pojūtis, kelionės, filosofija, laisvalaikis ne namuose.

Nemėgstami dalykai: per daug juokaujantys žmonės, būti suvaržytam, išgalvotos istorijos ir nepatvirtintos teorijos, detalumas.

Įdomūs ir energingi Šauliai yra vieni didžiausių keliautojų iš visų Zodiako ženklų. Jų naujovių troškimas ir filosofinis požiūris skatina juos klajoti aplink pasaulį ieškant gyvenimo prasmės.

Šie žmonės yra ekstravertai, optimistiški, entuziastingi, dievinantys pokyčius. Šauliai sugeba savo mintis ir idėjas paversti apčiuopiamais dalykais ir tam, kad tai pasiektų, jie padarys viską, kas jų valioje.

Kaip ir kiti Ugnies stichijai priklausantys ženklai, šio Zodiako ženklo atstovai turi nuolat bendrauti su pasauliu, kad kuo daugiau patirtų. Didžiausias Šaulių lobis yra gyvenimiška laisvė, nes tik tuomet jie gali laisvai keliauti, tyrinėti įvairias kultūras ir filosofijas. Jų entuziazmas neturi ribų, sunkiai patenkinamas smalsumas liejasi per kraštus, o puikus humoro jausmas visas gyvenimo keliones paverčia linksmomis ne tik jiems, bet ir bendrakeleiviams.

Dėl įgimto sąžiningumo, šie žmonės dažnai būna nekantrūs ir ne itin taktiški, kai reikia kažką pasakyti ar padaryti, todėl jiems pravartu pasimokyti tolerantiškumo ir veikimo socialiai priimtinu būdu.

KARJERA

Kai po Šaulio ženklu gimęs asmuo surezga savo mintyse kokį nors planą, tai valingai ir užsispyrusiai darys viską, kol įgyvendins savo tikslą. Jie neieško žodžio kišenėje, visada žino, ką pasakyti konkrečioje situacijoje, todėl šie žmonės yra puikūs pardavėjai. Šauliai dievina skirtingas užduotis ir dinamišką atmosferą. Jiems idealiai tinka tokie darbai, kaip kelionių agento, fotografo, mokslininko, menininko.

Laimingiausiu Zodiako ženklu laikomas Šaulys yra apsėstas pinigų uždirbimu ir švaistymu. Šiems linksmybių garbintojams nesvarbu, kur ir kaip jie uždirbs pinigus. Jie mėgsta rizikuoti ir yra labai optimistiški. Šauliai tiki likimu ir viliasi, kad visata suteiks viską, ko jam reikia.

MEILĖ

Žmonės, gimę po Šaulio ženklu, yra labai žaismingi ir šmaikštūs, o tai reiškia nesibaigiančias linksmybes ir jų antrosioms pusėms. Jiems reikia tokio paties atviro, aistringo ir išraiškingo partnerio, su kuriuo galėtų išbandyti viską.

Tiesa, kalbant apie Šaulį ir jausmus visuomet matoma plona linija tarp meilės ir sekso. Jų aistra pokyčiams ir įvairovei dažnai į miegamąjį atveda skirtingus partnerius. Tačiau, kai jie jaučiasi mylimi, tampa itin ištikimais, prieraišiais, atsidavusiais. Viskas, ko reikia Šaulio tobuliems santykiams, tai intelektualumas, jausmingumas ir išraiškingumas.

KAIP SUŽAVĖTĮ VYRĄ ŠAULĮ

Šauliai yra įdomūs žmonės, amžini keliautojai, kuriuos domina religija, filosofija ir visa ko prasmė. Vyrai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, dievina nuotykius ir pastebi visas atsiveriančias gyvenimo galimybes, o tam, kad sužinotų, kuri iš jų yra teisinga, jie pasiryžę išbandyti visas pasitaikiusias progas.

Vieni geriausių Šaulių charakterio bruožų yra atvirumas, drąsa ir optimizmas. Tai vietoje nenustygstantys neatrastų ir nepatirtų dalykų ieškotojai, taigi geriausia, ką galite padaryti norėdami atkreipti vyro Šaulio dėmesį, tai vertinti jo išmintį, gerbti jo nuomonę ir pasiryžti kartu leistis į nuotykius.

Neigiamos Šaulių charakterio savybės yra neapdairumas ir nekantrumas. Todėl neverskite jo laukti. Taip pat Šauliai gali būti netaktiški, paviršutiniški ir pernelyg užtikrinti.

Vyrui Šauliui reikia laisvės ir jis nemėgsta lipšnių moterų. Jei norite jį sužavėti, privalėsite išmokti, kada susilaikyti, o kada leisti sau viską. Šauliai yra logiški mąstytojai ir entuziastingi klausytojai, kurie atidžiai įsigilins į viską, ką jam pasakosite, ir tik apdoroję gautą informaciją darys savas išvadas.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ ŠAULĮ

Moterys, gimusios po Šaulio Zodiako ženklu, yra laukinės, nepriklausomos, linksmos ir draugiškos. Jos mėgaujasi savo seksualumu, mėgsta tai išreikšti ir yra pasiryžusios padaryti viską, kad galėtų gyventi pilnavertį gyvenimą. Tai gyvybingos, įdomios ir kerinčios asmenybės.

Moterys Šaulės yra sąžiningos, visuomet sako, ką iš tiesų galvoja ir vertina laisvę bei nepriklausomybę. Jei norite ją sužavėti, pirmą pasimatymą skirkite kur nors po atviru dangumi. Šios moterys dievina nuotykius ir ilgus pokalbius bei negali pakęsti nuobodulio.

Tačiau, nors Šaulės ir yra pašėlusios, nesitikėkite, kad puls į glėbį pirmam pasitaikiusiam. Norėdami ją sužavėti, visų pirma turėsite išlaisvinti savo dvasią ir sužadinti savyje meilę nuotykiams bei kelionėms. Šios moterys mato gyvenimą kaip vieną didelį nuotykį ir tikisi, kad jų partneriai bus pasiryžę avantiūroms, spontaniški ir romantiški. Jei suteiksite Šaulei priežastį manyti, jog santykiai su jumis bus sudėtingi, ji tiesiog užtrenks duris jums prieš pat nosį. Tačiau įsimylėjusios moterys Šaulės tampa ypatingai ištikimomis ir rūpestingomis partnerėmis.

Zodiakas Šaulys horoskopas astrologija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
167 peržiūros rugpjūčio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Foto ir video
Penktadienį, liepos 13 d., baigėsi savaitę trukusi ir kupina nepakartojamų įspūdžių ir nuotykių vaikų vasaros stovykla „Saugi vasara”, kurią organizavo Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai. Dėkojame visiems, kurie rūpinosi, kad vaikams būtų gera ir įdomu! „Daryti kažką gero yra pasakiškai malonu!“ – pasibaigus stovyklai, parašė dienas vasaros stovykloje leidę vaikai. Vienas jų, Deimantas, pasitaręs su tėvais, nusprendė tapt...
Kriminalai
Rugpjūčio 18 d. į Vilniaus ligoninę pristatyta ir dėl nežymios šautinės žaizdos kojoje, suteikus med. pagalbą, išleista mergina (g. 1991 m.), kuri paaiškino, kad tą pačią dieną apie 21 val. 40 min. Vilniuje, A. Kojelavičiaus g., namuose, susižalojo neatsargiai elgdamasi su pneumatiniu pistoletu, iššaudama šratą sau į koją. Aplinkybės aiškinamos. Rugpjūčio 18 d. apie 4 val. Vilniuje, Sodų g., vairuotojas (g. 1994 m.), siekdamas išvengti administracinės atsa...
Įvykiai
Rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis „Sostinės dienos“ kaip ir kasmet į miesto centrą pritrauks ne tik gausybę vilniečių, bet ir į šventę specialiai atvykusių svečių. Jau 25-tąjį kartą organizuojamos „Sostinės dienos“ šiemet žada daug staigmenų – tris dienas, kupinas nemokamų muzikinių pasirodymų, kultūros, meno, netikėtų vizualinių projekcijų, skanaus maisto ir visą eilę pramogų šeimoms. Lukiškių aikštėje – erdvė šeimoms ir 100 šachmatų lentų Atnaujinta ir v...
Aktualu
Sostinės savivaldybė dar labiau modernizavo sveikatos pažymų išdavimo tvarką: nuo rugsėjo ir darželinukų tėvams nebereikės sukti galvos dėl popierinių pažymų pristatymo į darželius – elektroninės pažymos patogiai ir greit pasieks darželius pasinaudojus e.sveikatos portalu. Ilgus dešimtmečius niekam nerūpėjo, kad tėvai buvo apsunkinami niekam nereikalingu popierizmu. Pasitelkus inovatyvius sprendimus, nuo šiol mažiau rūpesčių turės net 28 tūkst. vilniečių š...
Kriminalai
Vokietijos Gumersbacho teismas 29-nerių lietuviui dėl mašinos vagystės ir kitų smulkių nusikaltimų skyrė dviejų metų ir dviejų mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Balandžio ryte jaunuolis užpuolė 69-nerių senolę, čiupo moters rankinę ir nuvažiavo jos baltu Opel Corsa automobiliu. Praėjus dviems dienoms nuo nusikaltimo įvykdymo, Rupichterote gyvenantis lietuvis pastebėtas. Jį pamatė apie 1:15 val. nakties vogta mašina važiuojantį tarp Valdbriolio ir Rozenbacho....
Foto
Sostinės gatvėmis šiandien visą pusdienį riedėjo didžiausia dviratininkų šventė – 9-tasis „Velomaratonas“. Pedalus Vilniuje minė visi – nuo mažiausiųjų iki profesionalių dviratininkų. Sostinės tradicija tampančioje dviračių šventėje šiemet dalyvavo daugiau kaip 8,4 tūkst. dalyvių, o masiškiausios rungties startą ant dviračio davė bei didžiausias dviratininkų komandas apdovanojo sostinės meras Remigijus Šimašius. „Atsisėdę ant dviračio ar eidami pėsčiomis t...
Transportas
Vilniaus miesto savivaldybė praneša apie važiuojamosios dalies aptvėrimus ir laikinus eismo ribojimus: rugpjūčio 20-30 dienomis dėl dujotiekio rekonstrukcijos darbų laikinai bus draudžiamas transporto eismas Mėsinių gatvėje. Darbai bus vykdomi etapais. Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus.
Įdomu!
Pagerintas naujas rekordas – Šveicarijos laikrodžių gamintojas „Vacheron Constantin“ sukūrė kišeninį laikrodį „Referenz 57260“, kuris, pasak kūrėjų - sudėtingiausias pasaulyje. Naujajam „Referenz 57260“ modeliui funkcijų gausa neprilygsta joks kitas mechaninis laikrodis. Skirtingai nei elektroninis, mechaninis laikrodis susideda iš varžtų, krumpliaračių ir spyruoklių. Dauguma laikrodžių savininkų, pirmenybę teikia įprastoms laikrodžių funkcijoms ir dizainu...
Įvykiai
Ketvirtadienį Rygoje pristatyta lietuvių sukurta naujovė – virtualioje realybėje (VR) atkurtas Latvijos sostinės gyvenimas prieš šimtmetį. „Riga Time Jump“ pavadintą minutės trukmės vaizdą galima stebėti bet kuriame išmaniajame įrenginyje arba Domo katedros aikštėje specialiai įrengtu teleskopu. Lietuviškas sprendimas – tarp pirmųjų pasaulyje Lietuviškos įmonės „Nonsense.tv“ sukurtas sprendimas tapo vienu pirmųjų pasaulyje virtualios realybės istorinių v...