Zodiako ženklų charakteristika. Šaulys

Stiprybės: dosnumas, perfekcionizmas, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: daugiau žada nei padaro, labai nekantrus, visuomet sako tai, ką galvoja.

Mėgstami dalykai: laisvės pojūtis, kelionės, filosofija, laisvalaikis ne namuose.

Nemėgstami dalykai: per daug juokaujantys žmonės, būti suvaržytam, išgalvotos istorijos ir nepatvirtintos teorijos, detalumas.

Įdomūs ir energingi Šauliai yra vieni didžiausių keliautojų iš visų Zodiako ženklų. Jų naujovių troškimas ir filosofinis požiūris skatina juos klajoti aplink pasaulį ieškant gyvenimo prasmės.

Šie žmonės yra ekstravertai, optimistiški, entuziastingi, dievinantys pokyčius. Šauliai sugeba savo mintis ir idėjas paversti apčiuopiamais dalykais ir tam, kad tai pasiektų, jie padarys viską, kas jų valioje.

Kaip ir kiti Ugnies stichijai priklausantys ženklai, šio Zodiako ženklo atstovai turi nuolat bendrauti su pasauliu, kad kuo daugiau patirtų. Didžiausias Šaulių lobis yra gyvenimiška laisvė, nes tik tuomet jie gali laisvai keliauti, tyrinėti įvairias kultūras ir filosofijas. Jų entuziazmas neturi ribų, sunkiai patenkinamas smalsumas liejasi per kraštus, o puikus humoro jausmas visas gyvenimo keliones paverčia linksmomis ne tik jiems, bet ir bendrakeleiviams.

Dėl įgimto sąžiningumo, šie žmonės dažnai būna nekantrūs ir ne itin taktiški, kai reikia kažką pasakyti ar padaryti, todėl jiems pravartu pasimokyti tolerantiškumo ir veikimo socialiai priimtinu būdu.

KARJERA

Kai po Šaulio ženklu gimęs asmuo surezga savo mintyse kokį nors planą, tai valingai ir užsispyrusiai darys viską, kol įgyvendins savo tikslą. Jie neieško žodžio kišenėje, visada žino, ką pasakyti konkrečioje situacijoje, todėl šie žmonės yra puikūs pardavėjai. Šauliai dievina skirtingas užduotis ir dinamišką atmosferą. Jiems idealiai tinka tokie darbai, kaip kelionių agento, fotografo, mokslininko, menininko.

Laimingiausiu Zodiako ženklu laikomas Šaulys yra apsėstas pinigų uždirbimu ir švaistymu. Šiems linksmybių garbintojams nesvarbu, kur ir kaip jie uždirbs pinigus. Jie mėgsta rizikuoti ir yra labai optimistiški. Šauliai tiki likimu ir viliasi, kad visata suteiks viską, ko jam reikia.

MEILĖ

Žmonės, gimę po Šaulio ženklu, yra labai žaismingi ir šmaikštūs, o tai reiškia nesibaigiančias linksmybes ir jų antrosioms pusėms. Jiems reikia tokio paties atviro, aistringo ir išraiškingo partnerio, su kuriuo galėtų išbandyti viską.

Tiesa, kalbant apie Šaulį ir jausmus visuomet matoma plona linija tarp meilės ir sekso. Jų aistra pokyčiams ir įvairovei dažnai į miegamąjį atveda skirtingus partnerius. Tačiau, kai jie jaučiasi mylimi, tampa itin ištikimais, prieraišiais, atsidavusiais. Viskas, ko reikia Šaulio tobuliems santykiams, tai intelektualumas, jausmingumas ir išraiškingumas.

KAIP SUŽAVĖTĮ VYRĄ ŠAULĮ

Šauliai yra įdomūs žmonės, amžini keliautojai, kuriuos domina religija, filosofija ir visa ko prasmė. Vyrai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, dievina nuotykius ir pastebi visas atsiveriančias gyvenimo galimybes, o tam, kad sužinotų, kuri iš jų yra teisinga, jie pasiryžę išbandyti visas pasitaikiusias progas.

Vieni geriausių Šaulių charakterio bruožų yra atvirumas, drąsa ir optimizmas. Tai vietoje nenustygstantys neatrastų ir nepatirtų dalykų ieškotojai, taigi geriausia, ką galite padaryti norėdami atkreipti vyro Šaulio dėmesį, tai vertinti jo išmintį, gerbti jo nuomonę ir pasiryžti kartu leistis į nuotykius.

Neigiamos Šaulių charakterio savybės yra neapdairumas ir nekantrumas. Todėl neverskite jo laukti. Taip pat Šauliai gali būti netaktiški, paviršutiniški ir pernelyg užtikrinti.

Vyrui Šauliui reikia laisvės ir jis nemėgsta lipšnių moterų. Jei norite jį sužavėti, privalėsite išmokti, kada susilaikyti, o kada leisti sau viską. Šauliai yra logiški mąstytojai ir entuziastingi klausytojai, kurie atidžiai įsigilins į viską, ką jam pasakosite, ir tik apdoroję gautą informaciją darys savas išvadas.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ ŠAULĮ

Moterys, gimusios po Šaulio Zodiako ženklu, yra laukinės, nepriklausomos, linksmos ir draugiškos. Jos mėgaujasi savo seksualumu, mėgsta tai išreikšti ir yra pasiryžusios padaryti viską, kad galėtų gyventi pilnavertį gyvenimą. Tai gyvybingos, įdomios ir kerinčios asmenybės.

Moterys Šaulės yra sąžiningos, visuomet sako, ką iš tiesų galvoja ir vertina laisvę bei nepriklausomybę. Jei norite ją sužavėti, pirmą pasimatymą skirkite kur nors po atviru dangumi. Šios moterys dievina nuotykius ir ilgus pokalbius bei negali pakęsti nuobodulio.

Tačiau, nors Šaulės ir yra pašėlusios, nesitikėkite, kad puls į glėbį pirmam pasitaikiusiam. Norėdami ją sužavėti, visų pirma turėsite išlaisvinti savo dvasią ir sužadinti savyje meilę nuotykiams bei kelionėms. Šios moterys mato gyvenimą kaip vieną didelį nuotykį ir tikisi, kad jų partneriai bus pasiryžę avantiūroms, spontaniški ir romantiški. Jei suteiksite Šaulei priežastį manyti, jog santykiai su jumis bus sudėtingi, ji tiesiog užtrenks duris jums prieš pat nosį. Tačiau įsimylėjusios moterys Šaulės tampa ypatingai ištikimomis ir rūpestingomis partnerėmis.

Zodiakas Šaulys horoskopas astrologija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
196 peržiūros lapkričio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Kultūra
Lygiai prieš metus, minint Tarptautinę tolerancijos dieną, Vilniaus kultūrinį maršrutą papildė naujas traukos centras - Samuelio Bako muziejus, veikiantis kaip Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus padalinys. Samuelis Bakas (g. 1933 m.) - pasaulinio garso litvakų dailininkas, kurio talentas sužibėjo Vilniaus gete. Šiandien menininkas gyvena ir kuria Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau gimtasis Vilnius užima reikšmingą vietą jo kūryboje, kurios dalį...
Įvykiai
Lapkričio 15-ąją minima jau penktoji Europos muzikos terapijos diena. „Muzika mane išjudina“ (Music Moves Me) – toks šių metų Europos muzikos terapijos dienos šūkis. Muzika sužadina mūsų emocijas ir sukelia norą judėti – tai poveikis, darantis įtaką žmonių sveikatai, todėl muzikos terapija dažnai taikoma pacientams. Minint Europos muzikos terapijos dieną, pasikalbėjome su jungtinės Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto (VU MF) ir Lietuvos muzikos ir te...
Įvykiai
854. Tiek medžių privačia iniciatyva bus pasodinta Neries krantinėse ir Vingio parke Vilniaus mieste ateinantį pavasarį. Žaluma praturtinti sostinės plotus nusprendė viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.   Medžių skaičius pasirinktas neatsitiktinai – taip įmonė pažymės vieno didžiausių gyvenamosios konversijos projektų šalyje – „Antakalnio terasų“ gyvenvietės – įgyvendinimą. Buvusi apleista Lietuv...
Kriminalai
Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo, buvo nustatytas asmuo, Vilniaus Radvilų gimnazijoje papurškęs pipirinių dujų. Gan greitai išaiškinti taip pasielgusį asmenį padėjo sostinės gimnazijos darbuotojai. „Apklausiamas asmuo prisipažino mokykloje purškęs pipirinių dujų“, – sakė ikiteisminį tyrimą organizuojantis ir jam vadovaujantis Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Justas Gureckas. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ši...
Sportas
Krepšinio klubas „Rytas“ praneša, kad iš generalinio direktoriaus pareigų traukiasi klubo dalininkas Darius Gudelis. D.Gudelis tikisi, kad jo pasitraukimas sukels platesnes diskusijas dėl Vilnius klubo ateities ir identiteto. „Pernai, pirmajame klubo dalininkų susirinkime su miesto meru sutarėme, kad nuo savo tiesioginės veiklos atsitrauksiu ir klubo administracijai vadovausiu metus. Per tą laiką kartu, stabilizavome padėtį klube, padėjome tvirtus pagrindu...
Įvykiai
Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo informacijos centre vyko kontaktų mugė su Vilniaus mieste veikiančiomis ir smurto prevenciją vykdančiomis bei pagalbą smurto aukoms teikiančiomis organizacijomis bei savivaldybės atstovais. Kontaktų mugės metu kiekviena iš organizacijų papasakojo apie save bei pristatė 16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris akcijai skirtus renginius, kurie prasidės per Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną – la...
Įvykiai
Vilniaus universitetas (VU) pasirašė susitarimo memorandumą su Čikagos universiteto Jūrų biologijos laboratorija(Marine Biological Laboratory, MBL, JAV). Memorandumas pasirašytas siekiant plėtoti akademinį bendradarbiavimą ir skatinti keitimąsi informacija bei patirtimi tarp šių dviejų mokslo institucijų. Įgyvendinant šį susitarimą institucijoms atstovaus VU Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos katedros profesorius Arvydas Laurinavičius ir MBL m...
Transportas
Oro uostas Vilniuje natūraliai yra didžiulio judėjimo centras, iš kurio ir į kurį kasdien atvyksta tūkstančiai žmonių. Tai, kokiais metodais jie tai daro, iš dalies apibrėžia visą miesto judumo sistemą. Nauji tyrimai rodo, kad per pastaruosius septynerius metus Vilniuje gerokai pakilo pasitikėjimas viešuoju miesto transportu. „Jau ne vienerius metus siekiame palengvinti mūsų keleivių susisiekimą su Vilniaus oro uostu ir sudaryti kaip įmanoma geresnes išvyk...
Kriminalai
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnams dar kartą su įkalčiais įkliuvo ką tik iš įkalinimo įstaigos išėjęs, už kišenvagystes ne kartą teistas vyras (gimęs 1976 m.), pravarde „Šaiba“. Lapkričio 15 d. apie 15 val. 40 min. sostinės stoties mikrorajone kriminalistai pastebėjo jiems gerai žinomą vyrą ‒ jis dar prieš porą metų buvo sulaikytas ir nuteistas už kišenv...