Po ilgų derybų JAV pop muzikos žvaigždė LP sutiko koncertuoti Vilniuje

Po ilgų derybų, šiuolaikinės JAV populiariojo roko muzikos atlikėja ir kūrėja LP (Laura Pergolizzi) sutiko atvykti koncertuoti į Vilnių ir įtraukė Lietuvą į savo gastrolių po Europą turą. 36 metų italų kraujo turinti atlikėja Lietuvoje su grupe koncertuos pirmą kartą. Sostinėje ji pasirodys gruodžio 11 d., koncertų salėje „Compensa“.

Meno pasaulyje puikiai žinoma atlikėja per savo įsūdingą dainininkės karjerą bendradarbiavo su tokiomis įžimybėmis kaip „The Backstreet Boys“, Christina Aguilera, Cher ir Rihanna. LP kūrinys „Lost on You“ šiuo metu turi net 146 mln. peržiūrų.

LP gimė 1981-aisiais Niujorke. Jos tėvai kilę iš Italijos - Palermo ir Neapolio miesto. Gimusi Niujorke, JAV sostinėje Vašingtone lankė Walt Whitman vidurinę mokyklą, o ją baigusi, būdama penkiolikos metu, mergina grįžo į gimtąjį miestą ir pradėjo savo muzikantės karjerą.

LP debiutinį albuma išleido 2001 metais. Jis vadinosi „Heart-Shaped Scar“ ir dainininkei neatnešė daug populiarumo. Po trijų metų pasirodęs albumas „Suburban Sprawl & Alcohol“ taip pat nesulaukė daug gerbėjų dėmesio, tačiau atlikėja buvo tik pakeliui į savo šlovės valandą.

2010-aisiais LP išsikausčius gyventi į Los Andželą, ji ėmė sparčiai kilti karjeros laiptais. Su viena populiariausių pasaulio atlikėjų Rihanna buvo įrašytas kūrinys „Cheers (Drink to That)“. Rihanna vėliau apie šį kūrinį atsiliepė: „Myliu šią dainą. Ji viena mėgstamiausių iš mano albumo. Klausant jos, švenčiu gyvenimą, be to norisi eiti į miestą ir užsiakyti gėrimų“, - 2010-aisiai interviu MTV kanalui teigė atlikėja.

Tie metai LP buvo itin sėkmingi. Ji taip pat sukūrė dainos „Beautiful People“ žodžius kitai JAV pop muzikos dievaitei Christinai Aguilerai. Ši daina tapo populiaraus filmo „Burleska“ garso takeliu.

LP neslepia savo netradicinės orientacijos. Ji nuo 2015 metų artimai bendrauja su kita dainininke Lauren Ruth. Moterys ne taip senai susižadėjo Paryžiuje. Itin populiarus kūrinys „Lost on You“ yra būtent apie prieš tai nelaimingai pasibaigusią atlikėjos draugystę su britų aktore Tamzin Brown.

LP yra koncertavusi prieš milžiniškas auditorijas tokiuose festivaliuose kaip „Lollapalooza“, „South By Southwest“ ir „Bonnaroo“. Biilietus į šios muzikos divos koncertą įsigyti bus galima jau nuo penktadienio.

Kur? „Compensa“ salėje.

Kada? Gruodžio 11 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.