vilniuje.info

Nuotaikingai ištraukti LFF taurės pusfinalių burtai

Trečiadienį Vilniaus „Grand Hotel Resort“ viešbutyje buvo ištraukti Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybų pusfinalio burtai, po kurių paaiškėjo pajėgiausių šio turnyro ekipų pusfinalių poros. Tarp stipriausių keturių komandų Vilnių atstovauja dvi - Vilniaus „Žalgiris“ ir Vilniaus „Vytis“. Burtai lėmė, jog sostinės derbis įvyks nebent finale, kas yra pakankamai tikėtina.

Jau rugsėjo 9-10 dienomis LFF stadione Vilniuje susigrums Vilniaus „Vytis“ su Kauno „Stumbru“, o „Sūduva“ su titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“ susigrums Marijampolėje. A lygos čempionai žalgiriečiai su Marijampolės klubu LFF taurės ketverto varžybose žais kaip ir praėjusiais metais, tik ne finale, o pusfinalyje „Stumbras“, „Sūduva“ ir „Žalgiris“ LFF taurės pusfinaliuose kausis jau trečius metus iš eilės, o „Vytis“ taip toli šiose varžybose žengė pirmą kartą.

Kauno „Stumbras“ pusfinalyje sieks pergalės prieš žemesnėje lygoje žaidžiančius Vilniaus „Vyčio“ futbolininkus, kurie pateikė staigmeną ir pirmą kartą klubo istorijoje pateko į LFF taurės pusfinalį. Kauniečiai A lygoje tarp 8 komandų šiuo metu žengia šešti, o vilniečiai Pirmoje lygoje tarp 15 klubų - tai pat šešti.

LFF taurės dalyvių lapukus viešbutyje iš spragėsių pilno indo traukė futbolui neabejingas aktorius Andrius Bialobžeskis ir Lietuvos rinktinės žaidėjai Emilijus Zubas ir Linas Klimavičius. Ištraukus vienos komandos lapelį, pas vyrus nuo laiptų viena po kitos nulipo keturios merginos, pasipuošusios turnyre dalyvaujančių ekipų marškinėliais.

Pusfinalio rungtynėse nugalėjusios ekipos pateks į taurės superfinalą, kuris rugsėjo 24 dieną vyks Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione. Rungtynių tikslūs laikai kol kas neskelbiami.

fkzalgiris.lt nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti