Rugsėjo pradžioje Vilniuje vyks paplūdimio tinklinio maratonas

Jau rugsėjo 1-3 dienomis „Credit24 Arenoje“ prie Baltojo tilto Vilniuje vyks tikras paplūdimio tinklinio maratonas. Jo metu vyks net du profesionalių sportininkų turnyrai: naktinė tinklinio fiesta „Tinklinio naktis“ ir Lietuvos atvirojo paplūdimio tinklinio čempionato baigiamosios kovos „LTF Open“.

Tinklinio naktis (rugsėjo 1 d.)

Didelio masto paplūdimio tinklininio turnyras vyks rugsėjo 1 dieną. Šis turnyras praėjusiais metais tapo tarptautiniu. Šiais metais „Credit24 Arenoje“ perspektyvios šalies tinklininkės  susigrums su patyrusia Izraelio moterų paplūdimio tinklinio komanda, kurią sudaro Sofią Starikov ir Yael Yellin Sedbon. Lietuvai atstovaus stipriausios šalies paplūdimio tinklininkių poros: Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė bei Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina.

Prie Baltojo tilto žaisti šį Lietuvoje sparčiai populiarėjantį sportą rinksis ir mėgėjai. Jie varžysis kasmetiniame ir didžiausiame mėgėjų 4x4 turnyre Lietuvoje. Žiūrovams taip pat bus paruoštos įvairios staigmenos ir galimybė išbandyti jėgas linksmose rungtyse. Mėgėjų turnyras penktadienį prasidės 18 val.

Šis turnyras taip pat taps simboliniu Lietuvos ir Izraelio 25-erių metų diplomatinių santykių 25-mečio paminėjimu.

LTF Open (rugsėjo 2-3 d.)

Savaitgalį prie Baltojo tilto paaiškės ir geriausios šių metų Lietuvos paplūdimio tinklininkų ir tinklininkių poros. Atsinaujinusį čempionatą šiemet sudaro keturi etapai. Pirmasis jų vyko Vilniuje, o antras ir trečias - Kaune ir Klaipėdoje.

Lietuvos čempionatas atsinaujino ne šiaip sau - nuo šių metų jame galima užsidirbti pasaulinio FIVB reitingo taškų. Finale 1-4 vietas užėmusioms poroms bus išdalinta 2 200 eurų piniginiai prizai.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.