Grupė „Sofa Nr. 42“ grįžta su daina ir vaizdo klipu apie Vilnių

Metus tylėjusi į kūrybos kelią grįžta funk roko muzikos grupė - vilniečiai „Sofa Nr. 42“. Per metus laiko pasikeitė grupės sudėtis, tačiau šokti verčiančiančios muzikos kūrėjai jaučia prasidedantį naują etapą ir jau šį savaitgalį lips ant scenos „Sostinės dienose“.

Nuo 2014 metų egzistuojanti grupė „Sofa Nr. 42“ klausytojams pristato ilgai brandintą dainą apie Vilnių - miestą, kuriame visi penki grupės nariai pradėjo kurti muziką.

Kodėl sofa ir kodėl nr. 42? „Sofa kadaise buvo sumontuota Vilniaus baldų fabrike „Radiatorius“. Kodėl nr. 42 niekas iki šiol negali atsakyti. Vieni spėja, kad tai galbūt 42 modelis, nuriedėjęs nuo staklių. Kiti gi, prirašę 0 (420), suranda fantasmagorinių užuominų. Aišku tik viena, kad skaičius kažkokiu būdu yra susijęs su atsakymu į visus svarbiausius klausimus visatoje“, - į kylantį klausimą atsako grupės nariai.

Per trumpą savo istoriją grupė jau grojo beveik visuose Vilniaus gyvos muzikos klubuose, festivaliuose „Dinamitas“ ir „Gėla“. „Sofa Nr. 42“ taip pat apšildė vieną tituluočiausių lietuviško prog-roko grupių „The Skys“ jų XX-mečio koncerte. Vilniečių grupės diskografijoje - du singlai ir vienas albumas. Jų dainos iki šiol skamba alternatyvių radijo stočių programose.

Grupę sudaro Rasa Murauskaitė (vokalas), Matas Mulevičius (vokalas), Karolis Čepas (būgnai) ir Mantas Šlekys (bosinė gitara), Vytautas Jurkuvėnas (elektrinė gitara) ir Wojciech Orszewski (saksofonas). Pirmą kartą gyvai atsinaujinusi grupė gros šį sekmadienį, rugsėjo 3 d., 15 val. „Sostinės dienų“ renginiuose V. Kudirkos aikštėje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.