vilniuje.info

Ričardas Berankis „Didžiojo kirčio“ turnyrą baigė be pergalių

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis 2017 metų „Didžiojo kirčio“ turnyrų sezoną baigė taip ir neiškovojęs nė vienos pergalės. Trečiadienį 165-oji pasaulio raketė patyrė pralaimėjimą ir „US Open“ čempionate, kurio pirmame etape 2:6, 4:6, 2:6 nusileido kur kas pajėgesniam Prancūzijos atstovui Adrianui Mannarino, ATP reitinge užimančiam 34-ą vietą.

Tai buvo ketvirta R.Berankio ir A.Mannarino tarpusavio akistata. Po pergalės „US Open“ turnyre Prancūzijos tenisininkas išlygino pergalių santykį.

Pastaruosius dvejus metus Niujorke R.Berankis pasiekė antrąjį etapą, tačiau šįkart geriausio rezultato „US Open“ čempionate pakartoti nepavyko.

Šį „Didžiojo kirčio“ turnyrų sezoną 165-oji pasaulio raketė baigs be pergalių. Tiesa, dėl traumos 26-erių lietuvis buvo priverstas praleisti „Australian Open“ turnyrą.

Sėkmingai Niujorke startavęs prancūzas pelnė 45 ATP reitingo taškus ir 77 tūkst. JAV dolerių, o antrame rate susitiks su Ivo Karlovičiaus ir Bjorno Fratangelo poros nugalėtoju.

Jei sugebės įveikti ir antrąjį ratą, A.Mannarino pakartos savo karjeros rekordą „US Open“ čempionate.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti